1.3 cdti motor yazılım ile 1.6 ya çevrilmesi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan howarank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

howarank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti motor yazılım ile 1.6 ya çevrilmesi olayı doğru mu arkadaşlar bende bu konuda sizlerden bilgi sahibi olanlardan faydalanayım istedim.:o

valla bende sadece duydum ama burda sormadan pek inanasım gelmedi üstelik izmir de yapıyorlarmış diye de iddia ediyordu :)

1.3 yazılım ile 1.6 ya çevirmekmi:kop: öyle bişe varsa bizde faydalanalım siz yanlış anladınz sanırım sadece biraz performans atrısı oluyor bu chip le bildim kadarıyla

yok yok combo bende aynı şekilde tepki verdim bana verdiği cevap daha da şok etkisi yaptı. "bu araçlarda vergi indirimi ve ekonomi için 1.6 lt motorun yazımı 1.3 olarak yazılmış buna tekrar bır 1.6lt çevirebilirsin" dediğinde ben yok artık dedim ama genede bir sorayım burdaki dostlara dedik :)

1300 cc yi tabiki 1600 ccye çevrilmez ama chip tuning yazılım ile 1.6 atmosferik motor ile eş değer gücü alabilirsin.Diyen kişi bunu kastetmiş.

patriot arkadaşım belkide bunu kastetti ama ben anlayamadım güzel bir cevap olmuş sağol.

yanlız böyle bir güç almak mümkün mü ?_

motor hacmi yazılımla genişler mi?:)) silindirleri genişletmen lazım pistonları büyütecen uzun iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri