1.6 gtc sport astra nasildir

venomni12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler.18 Yaşında üniversite öğrencisiyim.Bu yıl babam bir araç almayı düşünüyor ortalama 25 29.000 TL arası.Bende dolaşırken astra 1.6 gtc sport kasaya rastladım turbosuz 115 hp olanlara acaba öğrenci için uygun mudur yakıtı performansı nasıldır donanımsal sorunu falan var mıdır bilenler yardımcı olabilirler mi acaba teşekkürler

Ben astrayi dusunmeden önce 1.6tdci 2008 2010 arasi makyajli kasa hb ford focus dusunuyordum dizel performans acisindan iyi olacaginida dusunuyordum ama piyasaya baktim dizel araba ve 110.000altında pek araç göremedim yüzdende korktum malum dizel hor kullanmaya gelmiyor sonra arkadaşım sayesinde sardim bunada hem fiyat olarak daha uygun hem daha estetik bir durusu var birde hakknda merak ettiklerimizi ogrenebilirsek çok iyi olacak

Öğrenci arabası Corsa 1.3CDTI, punto 1.3ultijet, fieta 1.4TDCI, Astra G 1.4twinport, clio symbol 1.5dci, meganeII 1.5dci gibi piyasada parçası zibil gibi olan, yakıt tüketimi acayip düşük arabalardır. Bir diğer konuya da yazdım, eğer Astra GTC alacaksanız 1.6 115hplik motoru alacağınıza 1.6Turbo motoru tercih edin, altı üstü 1 litre daha fazla yakacaktır, daha az yakma ihtimaliniz de var.

Onları dusunmuyorum bundanda olur herhalde öğrenci aracı turbolü yakitdan çok fiyat olarakta fazla bana kalsa bende almayi dusunurum ama o kadar çıkaramıyoruz.bu araç nasıl biraz yardımcı olurmusunuz

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:57 ----------

Birazda performans istiyorum puntoda hoşuma gidiyor ama performans bakiminda çok düşük sanirim

Öğrenci arabası Corsa 1.3CDTI, punto 1.3ultijet, fieta 1.4TDCI, Astra G 1.4twinport, clio symbol 1.5dci, meganeII 1.5dci gibi piyasada parçası zibil gibi olan, yakıt tüketimi acayip düşük arabalardır. Bir diğer konuya da yazdım, eğer Astra GTC alacaksanız 1.6 115hplik motoru alacağınıza 1.6Turbo motoru tercih edin, altı üstü 1 litre daha fazla yakacaktır, daha az yakma ihtimaliniz de var.

turboluya lpg takılıyor mu? teşekkürkler konuma cevap yazmıssınız...

Geri