1.7tdi arıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Syptr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Syptr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2009 senesinde alıp sonra 1 sene kullanıp sattığım fakat pişman olduğum araçtan arıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi 1.7tdi tek kapı maksimum 120 veya 130 bine kadar olan temiz bir araç arıyorum fikri ve tavsiyesi olan varmıdır.teşekkürler

Bulmak sorun değil ama hususi ruhsatlı temi bulmak km oynanmamış zor oluyor

Hususi piassada cok var ve behimki Gibi temiz korunmus 1.7 cok var. forumdada arkadaslarimizda var hatta. Sonucta 66 model shelby cobra degil bu.. Uretimi bir sure loan bir Arabia.. Lesleri oldugu kadar temizleri de var inanin bana..

Tanıdığında olan varmı arkadaşlar bildiğiniz bana yardımcı olun lütfen

İyi bir araştırma sonucu çok güzel araçlar bulunabiliyor, misal bir kaç gün önce malum site harici 70 küsür bin kilometrede satılık araç vardı.

Tanıdığında olan varmı arkadaşlar bildiğiniz bana yardımcı olun lütfen

Tanidigimda yok ama malum sitede 1.7 dti comfort olarak hergun bakiniz ilanlara.. Gercekten cok duzgun araclar var. mesela 06 M plakali bir tane var hatta sitemizde de uye otomobiller kisminda konusu var. o da cok temiz arac.

1.7 Tdi arıyorum

Arkadaşlar tavsiyesi olan arkadaş için teşekkür ederim fakat başka tavsiyesi olan çıkmadı forumdan çok ümitli idim fakat pek forumdakî arkadaşlar görmediler galiba o yüzden pek tavsiyeler gelimiyordur umarım :(((

Ayrıc arkadaşım teşekkür ederim tavsiyen için (cöldekiadam) msj attım 06 m fakat dönüş yapmadı tekrar teşekkür

Geri