1 Depo Ile 900 Km. Nasil Gidilir???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan corsAlp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
offff offfff yakacam en sonuda benim astra yı yaa 1 depoyla 550 km yapıyom deli oluyorumm delii yakacam en sonunda dizel die benzinlimi sattılar anlamıyorum :((( ...

offff offfff yakacam en sonuda benim astra yı yaa 1 depoyla 550 km yapıyom deli oluyorumm delii yakacam en sonunda dizel die benzinlimi sattılar anlamıyorum :((( ...

Dizelmi 1 depoyla 550km gidiyo:).Hemen hemen benzinle aynı ne farkı kaldı şimdi. Devamlı süratlı kullanıyorsundur yada bence arıza vardır benim bildiğim 550kmden fazla gitmesi lazım dizel araçların.

Arkadaşlar şehir Istanbul Olunca Kilometrelerce şehiriçi Oluyor Tabiki.hele Bide Köprüye Girince Enaz 1 Saat Durkalk La Gidiyoruz.
Sanirim Ben Bu şehirde 600 Km Gidibildiğime şükretmeliyim.

Bir depo ile 900 km gidilir.Bakımları ihmal etmezsen,lastikler iyi ise ve devirli kullanırsan araç bir depo ile 1000 km bile gider.Bu genelde sürücüye bağlıdır.Çünkü bakımı yaptıracak olan da odur devirli kullanacak olan da.2500 devire geldi mi vitesleri değiştireceksin,ani kalkış ve duruşlar yapmamaya çalışacaksın.5. viteste 80-90 ile gideceksin bak o zaman bir depo ile kaç km gidiyorsun.:rock

arkadaslar bende 1.0 12v li corsa ile 45t ile 900 km gitim

geçen gün yıkamada dizel hyundaı getz'i olan birisi 1700km gittiğini iddia ediyordu. Kendi kendime yuh artık dedim, o kadar da değil.

Yakıt tüketimini etkileyen o kadar çok parametre varki, her zaman aynı ortalamyı tutturmak çok zor.
çok abatmış walla km ne kadar yakıyomuş????

Geri