10-12 bin tl arası araç tavsiyesi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 10 12 bin tl arası benzinli yada lpgli araç bakıyorum kuş serisi hariç tabikide:D özellik olarak klima olması yeterlidir neleri tavsiye edersiniz

Bu fiyata alınacak en mantıklı araç Hyundai Accent' tir.(2001-2003 arası). Toros gibi araç, parça bol, servis bol, 2. el bol, görünüş fena değil.Kuş serisine göre biraz teknolojik idare edilecek araç.

Kardeşim böyle bir araç yakışır en çok sevdiğim kasa bunlar bayılıyorum bunlara bundan olsun motoru olmasın içine oturayım yeter o kadar seviyorum bu kasayı...

images

modeli eski ama ben 97/98 ford escord tavsiye ederim
çok iyi bir araba
uğraşırsan temizini bulursun ve 10 bin lira civarında alabilirsin
çok sağlam bir araba

Çağatay kardeşim, yaşının verdiği adrenalini heba etmemeni tavsiye ediyorum sana. Kendim ihtiyar dedeler gibi vectra'ya biniyorum ama sen benim yaptığımı yapma, git kendine bir 92-95 model arası Honda Civic Sİ hatchback(EG):rakir: al, 9-10 bin liraya rahat bulabilirsin, 12bin bilemedin 13bin liraya tertemiz edip uzun süre binebilirsin.
Ha illa ki sedan diyecek olursan, yukarıdaki yorumlarda Accent gördüm, nokta atışı olmuş, gayet uygun bir araçtır. Astra F de uygundur, hoş araçtır. Bir riske girerim diyorsan Renault Laguna I-p2 RXT(1999-2002) tavsiye ederim, Motor ve şanzıman VOLVO ya aittir yürüyen aksam da volvoya çok benzerlik gösterir,temizlik ve ucuzluk aynı araçta zor bir araya gelir, ama bulduğunda pişman olmazsın. Volvo S70 var, f/p oranı harikadır, o fiyata çok yüksek kalite veriyor, ülkede volvoların değeri TL bazında çok düşük...

benden bu kadar, kendim alıyormuşçasına yardırdım, umarım işini görür:rakir:

herkese verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ediyorum benim corsad yine kalacak bozuk yollarda heba olmayacak beni uğraştırmayacak bişey istiyorum teknolojik olarak klima yeterde artar yazın motor olarakta uzun yol için 1.6 düşündüm ama bir türlü karar veremedim clio2 megane 1 ve astralara bakabildim anca honda düşünmedim çünkü çok alçak honda sevda mı bir süreliğine erteledim:D vwlerde almış başını gitmiş dün akşam bir sahibindene baktım 20 bine bile 99 model polo var:D palioya hiç bakmamıştım onuda listeye ekledim accentide ekliyorum babama göndericem listeyi o bursa çevresini araştırıyor bulduğunda haber vericek izne göre ya gidip alıcam arabayı yada bankadan parayı çekip babam buraya getirecek şimdiden yan çiziyor getirmem diye ama:D

Kardeşim böyle bir araç yakışır en çok sevdiğim kasa bunlar bayılıyorum bunlara bundan olsun motoru olmasın içine oturayım yeter o kadar seviyorum bu kasayı...

images

abi bundan denk getirsem süper olur birde lpg taktırdım mı mis gibi atiker düşünüyorum hem bursada hem şırnakta var çünkü hemde Türk malı:D

benim çok eskiden o zmanlar en lüx araba renault19 makam aracıydı o zamandan hayalim olan ve almaya fırsatımız olmayan klimalı tipo öneririm...o fiyatlarada bulunulabilir...

marea bu paraya alınacak en iyi araç bence. he üzerinde 1 2 daha koyarsanız focus 1'ler var . bende okul bitince araba alcam allahın izniyle o paralarda baktığım için söylüyorum...

Geri