10 Liralık Çakmaklık MP3(Radio Transmitter) [İNCELEME]

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Flea_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar, 10 lira gibi uygun bir fiyata aldığım çakmaklığa takılarak çalışan mp3-radyo transmitter tanıtım vidyosu hazırladım, olağan dışı durumlar yüzünden biraz güldük, çok net olmasada idare edecek bir tanıtım vidyodu oldu, iyi seyirler :rakir:

http://www.youtube.com/watch?v=riY1hBG3e5Q

videonuzu tam manasıyla izleymedim fakat bundan 2 yıl önceydi galiba 49.90 tl gibi bir rakama almıştım böyle birşey bir gün kullandım sonra attım evde bir köşeye sesi iyi vermiyor diye

daha sonra bir arkadasım yeni araba almıştı hediye ettim ona...oda 2 senedir hala kullanıyor...

estafurullah abey, videoyu sen mi çektin, engelsiz dostlar falan denmiş videoda, 110 metre engelli koşardım benim kaset çalar çalışsaydı :rakir: , bıçak yardımıyla sokabiliyorum ancak kaseti ben kaset çalara, soktuktan sonra da biraz boğuk ve detone ses alıyorum, uygun bir zamanda AUX a döndürüp hoparlör de yenileyip yeni video da koyarım artık :rakir:

videonuzu tam manasıyla izleymedim fakat bundan 2 yıl önceydi galiba 49.90 tl gibi bir rakama almıştım böyle birşey bir gün kullandım sonra attım evde bir köşeye sesi iyi vermiyor diye

daha sonra bir arkadasım yeni araba almıştı hediye ettim ona...oda 2 senedir hala kullanıyor...

Kaset çalarımdan tam verim alamıyorum, radyo da malumunuz şehrin göbeğinde dahi parazitli çekiyor, tam çeken kanallarda da ilahiler, sahabeler dini vecibeler , cinsel güç artırıcı reklamlar falan oluyo, her yerimiz gergedan boynuzu oldu :rakir:

estafurullah abey, videoyu sen mi çektin, engelsiz dostlar falan denmiş videoda, 110 metre engelli koşardım benim kaset çalar çalışsaydı :rakir: , bıçak yardımıyla sokabiliyorum ancak kaseti ben kaset çalara, soktuktan sonra da biraz boğuk ve detone ses alıyorum, uygun bir zamanda AUX a döndürüp hoparlör de yenileyip yeni video da koyarım artık :rakir:

Evet evet video benim :) Çekende benim :) epeyce kullandım ben o zımbırtıyı ses olarak fena değildi. Ama sonradan başka bir teyp aldım onunda değiştirdim :) cd bilmem ne kalmadı usb kart okuyucu ile yola devam :)

özellikle büyük şehirlerde boş frekans yakalamak çor zor oluyor.bende aldım arabaya bir tane.belki 2-3 kere takmışımdır.uzun yolda güzel.boş frekans fazla güzel ses alıyosun ama şehir içinde tam bir eziyet olduğunu düşünüyorum...

özellikle büyük şehirlerde boş frekans yakalamak çor zor oluyor.bende aldım arabaya bir tane.belki 2-3 kere takmışımdır.uzun yolda güzel.boş frekans fazla güzel ses alıyosun ama şehir içinde tam bir eziyet olduğunu düşünüyorum...

Aynen öyle ama benim kullandım düzenek daha güzel o konuda ;)

Geri