1000 motor araca lpg olur mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mirza86
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mirza86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım: 2003 Corsa Club 1.0

BU ARAÇ için lpg taktırsam verim alır mıyım?
normalde ş. içi 30 kuruş yakıyor
lpgli olsa ne kadar yakar acaba

lpg yakıtdada düşer performansdada zaten 1.0 aracın rampada çekişi düşük birde lpg takılırsa hepten düşer diye düşünüyorum ama kaliteli kit taktırırsan aracı yükle fazla kullanmıyorsan ve performans okadar önemli değil diyorsan takılabilir. ama ben 2.0 motor araç bile olsa lpg yanlısı değilim.gerçi kimse lpğ yanlısı değil ama maliyet mecbur bırakıyor.

brc ülkemizde en yaygın ve sorunsuz olarak bilinen 1 nci marka.. landirenzo ve lovatoda kaliteli kitler..

üst düzey bişey olsun derseniz prinste olabilir ama 1 lt hacimli motora hiç takmamıştık 3 silindir midir acaba

aracım: 2003 Corsa Club 1.0

BU ARAÇ için lpg taktırsam verim alır mıyım?
normalde ş. içi 30 kuruş yakıyor
lpgli olsa ne kadar yakar acaba

Benim araç 2.0 motor ve lpgde 0.22 kuruş yakıyor, benzinde de maksimum yakacağı 0.3 kuruştur, sizin araç 1.0 olmasına rağmen çok yakmasının sebebi motoru aşırı güçsüz ve kasaya yetersiz geliyor.

Benim araç 2.0 motor ve lpgde 0.22 kuruş yakıyor, benzinde de maksimum yakacağı 0.3 kuruştur, sizin araç 1.0 olmasına rağmen çok yakmasının sebebi motoru aşırı güçsüz ve kasaya yetersiz geliyor.

1000 motor bi aracın 30 kuruş yakmasıda normal mi bilmiyorum

motor çekemeyince paso benzin gönderirse 30krş az bile bence :D 3 silindir araç..kesinlikle lpg tavsiye etmezdim..zaten kendine zor yetiyor..motor kucaklama zamanı dahada yakınlaşır :P

ah şöyle bi 25 kuruş yaksa

acaba bunu satıp üstünede 3000 tl ekleyip
dizel bi arabamı alsam

Son düzenleme:
Geri