106 ları mahvetmem lazım yardım edın

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tugra06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tugra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese ankaradan selam bende 96 sfi astra gsi var arkadaslarım abılerım bana akıl verın 106 ları kırmam lazım ankarada nereye yaptırrım.motorla nasıl oynarım.motora neler yaptırırsam kalkısım 106 dan daha ıyı olur.bılgılerınızı deneyım ve gözlemlerınızı beklıorum

106 ları ılk 100de mı gecemıyorsunuz yoksa 100den sonra yada kalkısdakı bırıncı vıtesde mı ?

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

lütfen uyarıyı dikkate alınız keyifli formlar ...

beraber kalkıoruz sıfırdan ben kesiciye kadar beraber sonra adamlar uzuyo gıdıyo.2 vites 4000 devır baslıyoruz yıne aynı 2 sanıye sonra ayrılıyor yanımdan.aracım sade hıc bısey yok sanjıman konusunda bılgı arıyorum hızlı kalkıs ıcın hangı sanjımanı taktırmam gerek.oynamak ıstıyorum 106 larla neye mahal olursa olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri