17.000'e kadar araba önerisi...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Burak K.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bir tanıdığım araç alacak arkadaşlar,öğretmen.

Öncelik tasarruf ve az yakıt. Dizel olması tercihimizdir ve yedek parça,bakım fiyatlarının az olması...

Önerilerinizi bekliyorum...

2004-2005 model enjoy spor paket donanımlı corsa c 1.3 cdti önerebilirim.

Vergisi az yakıtı az.. temiz bir araç bulunduğunda sorunsuzca binilebilir.

servis genelde pahalı.özel servis bulursan ucuz olur diyebilirim..

Anladım.. Peki Kia Rio nasıldır sizce? 1.5 Benzinli Ve LPG'li.. Tavanda monitör,konsolda ekran bagajda bass var. Amfi var mı bilmiyorum birde çelik jant var... 49.000 KM'de 16.500...

kia'nın ikinci eli pek yok. Eğer her şeyi ucuz olsun istersen Albea, Clio Symbol ya da Dacia en uygun fiyatlı dizeller.

kia'nın ikinci eli pek yok. Eğer her şeyi ucuz olsun istersen Albea, Clio Symbol ya da Dacia en uygun fiyatlı dizeller.

İzmir'de bi albea var. 1.3 Multijet 2007 model 50.000 km'de. 17.000 istiyor sanırım.

evet kianın 2ci eli fazla yok..cliove dacia dizel olabilir..dacia 1,4 2006 modelini 13.000 e 2 ay önce aldık tabiri caizse taş gibi araba..ama dizel olsun :) parca olarak cok pahalı olacaklarını sanmıyorum. corsanın dizelin yerini tutarmı tutmaz :)

Corsa C'lerin bakım masrafları nasıl ?

yetkili servise giderseniz bir hayli pahalı. Gerçi tüm markaların yetkili servisleri pahalı.

Özel serviste ise 150 tl civarında 15.000 km bakımı yapıyorlar.

ayrıca corsanın 2 nci el piyasası bir hayli iyi durumda satıyorum dediğinizde satarsınız.

Corsaya alternatif fiestanın dizelide düşünülebilir.

Geri