‎1962 Model Opel Kapitän.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KRAL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
içi sıfır gibi bulan yaşadı :)

Al benden de o kadar. Bunca sene içerisinde o samanlığa hiç kimse girmemiş mi, yoksa samanlık da mı kaderine terk edilmiş? Diğer yandan bir araç 1-2 sene süre ile bir yere bırakılınca teker havaları inerken bu aracın tekerleklerinin havası maşallah ilk günkü gibi kalmış.

o bir şey değil benim araba bir hafta yatıyor torpidoda ön göğüsde ince bir toz tabakası oluyor bu araba onca yıllar yatmış maşallah içi oto yıkamacıdan yeni çıkmış gibi..

Bu tür araçlar kullanılırken ne zaman ne yapacağı belli olmaz, yani bir nevi tehlike saçarlar. Çalışan demir ışıldar misali araç yıllarca yatmış, her tarafı karıncalanmış, pas içindedir. İyice elden geçirilmeden binmek yürek ister.

vay be.

Bu tür araçlar kullanılırken ne zaman ne yapacağı belli olmaz, yani bir nevi tehlike saçarlar. Çalışan demir ışıldar misali araç yıllarca yatmış, her tarafı karıncalanmış, pas içindedir. İyice elden geçirilmeden binmek yürek ister.

abi ne yapdın senin ford vardı duruyormu hayla biniyormusun bu antikayı görünce aklıma geldi :D

abi ne yapdın senin ford vardı duruyormu hayla biniyormusun bu antikayı görünce aklıma geldi :D

Görsellik açısından birkaç değişiklik daha yaptık, içini biraz daha sadeleştirdik. Önümüzdeki hafta kalorifer sistemine de bir el atalım diyoruz (kalorifer motoru hala 6 volt, artık 12 volta çevirelim diyoruz). Kuru havalarda gündelik kullanmaya devam ediyorum. (Yağmurlar kesilsin son durumunu resimleyeceğim)

bu aracın çalışacağını zannetmiyorum :D

Geri