1993 model 1.8 GL A kasa vectra 10.500 tl'ye alınır mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ErdemB.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ErdemB.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selamlar :)

bir sorum var; tavandan aşağısı boyalı, 205000 kilometrede, lpgli. ekspertize soktum motor iyi dediler. sadece kliması arızalı. tahmini 300-400 tl masrafı var. sizce alınır mı? siz daha bilgilisiniz. sabah buluşup kararlaştıracağız, fikrinize ihtiyacım var.

Ana şişesinde sorun olmayan ve benim için bir tutku olan aracı alırım. Modeli ortada boyasını değişimine bakmadan alırım. Beş bin de harcar ağız tadı ile binerim. Ama şişe önemli.

Ana şişesinde sorun olmayan ve benim için bir tutku olan aracı alırım. Modeli ortada boyasını değişimine bakmadan alırım. Beş bin de harcar ağız tadı ile binerim. Ama şişe önemli.

ana şişesi neresi oluyodu kusura bakmayın çok anlamam ben

ana şişesi neresi oluyodu kusura bakmayın çok anlamam ben

Motor bağlantı yerleri kaportanın bağlı olduğu yerler benim amacım 94 model ama yolda yürürken hiç bir yerinden ses gelmez.

Motor bağlantı yerleri kaportanın bağlı olduğu yerler benim amacım 94 model ama yolda yürürken hiç bir yerinden ses gelmez.

yok genel olarak iyi sorun yok oralarda. direkler filan da sağlam dedi usta. niyetim var ama klima kafa karıştırıyor. yarın göstereceğiz masrafı 300 ü aşarsa bu iş yatacak. maalesef aşıyor beni. çok sağolun cevap için :)

Rica ederim ama sadece klima konusunu kafana takma derim pazarlık içine eklenir gerekli indirim yapılır olur biter. Ama dedim gibi alınan araçların modeli belli ;)

Rica ederim ama sadece klima konusunu kafana takma derim pazarlık içine eklenir gerekli indirim yapılır olur biter. Ama dedim gibi alınan araçların modeli belli ;)

haklısınız. yarın alırsam fotoğraflarını da paylaşırım, sizden öneri de alırım inşallah. sağolun :)

abi gule gule kullan Allah kaza beladan korusun :)

Amin metalin eskisi olmaz ama bakımsızı olur. O yüzden belli yaşa gelmiş araç alırken dediğim şekilde kontrol edilmesi gerek. Motor olmasın yada bitik olsun hiç sorun değil belli bir ücret karşılığında sıfır yapılır 5 gün demeden araca takılır teslim edilir ama kaporta işi yaş iş... ;)

Geri