1999 vectra gt mi/ 2001 1.6 comfortmu

ttolgahan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.. sizin engin bilgilerinize danışmak istedim. 1999 VECTRA GT Mİ/ 2001 1.6 COMFORTMU. gt iki yıl modeli düşük ama sanki daha dolu bi araba gibi geliyor. ikisinden birine karar vermem lazım. yardımcı olursanır artıları eksileri olarak sevinirim. saygılar.

Gt bencede.Ama dikkat piyasada temiz gt sayısı gün geçtikçe azalıyor.1.6 comfortlar ise daha temiz bulunabilir...

Gtt

selam arkadaşlar.. sizin engin bilgilerinize danışmak istedim. 1999 VECTRA GT Mİ/ 2001 1.6 COMFORTMU. gt iki yıl modeli düşük ama sanki daha dolu bi araba gibi geliyor. ikisinden birine karar vermem lazım. yardımcı olursanır artıları eksileri olarak sevinirim. saygılar.

Daha dolu gibimi ? gibisi fazla :) tabiki gt ama bu ıkı araba arasında kalmana sasırdım hanı gtmi 2.0 cdx mi desen anlarımda 1.6 comfortla Gt arasında bariz fark var. ama temızını bulman bıraz zor olabılır

teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için. birisinin 2 yıl yüksek ve motorlarının değişmesi kafama takılıyordu. peki şu anda 16 ile 2.0 vergileri ne kdar fark var arasında.

Kesinlikle GT :)
Vergi 1,6 Comfort 141,5 (6 aylık)
99 GT 261,5 (6 aylık)

Geri