2. el Araç Tavsiyeleriniz.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patriot1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR 7 senedir kullandığımız vectra b GL'yi SATTIK.Donanım olarak zayıf bir araçtı ama çok geniş ve rahattı. ayrıcada tip olarak zaten söylemeye gerek yok.VECTRA B lerdeki görüntü hiç bir arabada yok.Vectra'dan sonra hepsi tip olarak kötü gelecek ama yapacak bişey yok :)Yeni araç bakıyorum.23-30 BİN TL arası sizce ne alınır? Dizel birinci planda . Focus 2006-2008 ARASI baktım.fiyatlar 27-30 arası oynuyor.1.6 TDCI GHIA donanım iyi ,yakıt tüketimi iyi ama tip olarak pek iyi değil , gözüme şirket aracı gibi geliyor. Astra 1.3 olur ama Enjoy bana boş geliyor.Gerçi Vectra GL'den sonra hepsi dolu ama bu seferki araç baya dolu olsun istiyorum.1.3 astra cosmolarda uçuk fiyatlarda.

Benzinli olursada TSI bakıyorum leon tsıler 30 civarı. Sizin önerileriniz neler bunların dışında alternatifler varmı

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cruze aynen

Cruze ama arkadaş dizel ilk planda demiş cruze alınca yakıttan çok şikayetçi olabilir çok yaktığını söylüyorlar:(

Focus'un sedanlarının şirket aracı gibi göründüğünde hemfikirim ancak hatchback kasa bana çok şık geliyor. Özellikle Ghia alınca çelik jant vs. zaten standart donanımda, dış görünüş olarak çok uğraşmaya da gerek bırakmıyor bu şekilde.

sıfır bi cruze al keyfini sür :D

Cruze şekil ve donanım olarak çok iyi ama yaktığının hakkını vermiyor.yakıt tüketimi fazla ve araba performans açısından kötü.bayide test ettim.performans ve yakıt dışında iyi bir araç.ama Yaktığının hakkını vermesi lazım. :)

Evet bu araçlar iyi görünüyor.TSI en azından yaktığının hakkını veriyor.performansı ara hızlanmaları iyi.bunları bi inceleyeyim.

Cruze ama arkadaş dizel ilk planda demiş cruze alınca yakıttan çok şikayetçi olabilir çok yaktığını söylüyorlar:(

Fabrika verisi biraz fazla.Dizeli olsa cruze'un ama yok.:(

Focus'un sedanlarının şirket aracı gibi göründüğünde hemfikirim ancak hatchback kasa bana çok şık geliyor. Özellikle Ghia alınca çelik jant vs. zaten standart donanımda, dış görünüş olarak çok uğraşmaya da gerek bırakmıyor bu şekilde.

HB focus bana görede iyi ama, aile aracı olacak , babama beğendiremedik hb focusu :D

Atmosferik araba istemiyorum artık , hem yakıyor hem yaktığı kadar gitmiyor.Zevk vermiyor.Yüksek devire çıkta araba gitsin , bu arada benzin gidiyor.Rampada orada burda rahat gidecek,vites küçültmeyeceğim bir araç olmalı .Yani Kaputun altında turbo olması lazım.:)

Sizce Bravo T-JET'ler nasıl 1.4 turbo 125 hp.Alınırmı sizce? yada başka alternatifler var mı?

Piyasası 28den 40a kadar bravoların anlamadım
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bravo-lav-kirmizi-rengi-nde-30400-km/detay

opel astra 1.3 cdti cosmo

kusura bakma ama vectra b den sonra seni kesecek tek alternatif yine vectra b dir. temiz bir cd ya da cdx al devam et. paranın bir kısmı da cebinde kalır. ayrıca lpg ile yakıt baya iyi.. dizel kadar olmasa da ona yakın.

Geri