2006 Corsa C - Takas

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mitxen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mitxen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selam

2006 Corsa C 1.3 CDTI Essentia 97000KM de aldim. 19.750 TL. Arabayi tanidiktan aldigim icin icim rahat, yakit tuketimide oldukca iyi. Full Depo ile 1100 KM den fazla gidiyor :) Ama hedefim yeni corsa almak. Size sorum 2011 model dizel corsa 30000KM ile takasda max. ne kadar vermeliyim. Yeni corsa daha onceden kullanmadim ama gordugum kadariyla cok fark var gibi. Takas etmeye deger mi?

Tesekkurler

takas etmeye deger ama temız 2. el takasa bulabılırsen ben 1 aydan fazla takas ıcın ugrastım yok olmuyor takas yapcak kısıler neden gene corsa alayım dıyor zaten bunu demıyen kısıde ya galerı oluyor yada arabası artık kendınden gecmıs kısıler oluyor.. son actıgım konuları ınceler ısen 2011 corsa ıle takasa gırdım arac 20000 km de bana camurluk boyalı dedıler ustamı gotrudum arac onden kazalı.. bende aracımı sattım gıttım sıfır araba aldım :) benım sana onerım tecrube ıle sabıt :) aracını sat oyle yenı arac al eger gucun yetıyor ısede gıt sıfır al en ıyısı o belkı 3000 4000 tl fazla verceksın ama araca ılk sen bınceksın.. karar senın..

Geri