2006 h kasa zavoli yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan naleet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

naleet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2006 h kasa astram var. Uzerinde zavoli siraligaz var. Gaz ayarlari yeni yaptirmama ragmen Istanbul ici 40krs yakiyo enaz en duzgun kullanimda. Acaba normalmidir yoksa bi arizami vardir. Bana cok yakiyo gibi geldi. Zavoli yetkli servisine goturdum bana enjektorlern enaz 2 senelik oldgunu soyledi. Acaba bundan kaynaklaniyo olabilir mi?

Arkadaslar 2006 h kasa astram var. Uzerinde zavoli siraligaz var. Gaz ayarlari yeni yaptirmama ragmen Istanbul ici 40krs yakiyo enaz en duzgun kullanimda. Acaba normalmidir yoksa bi arizami vardir. Bana cok yakiyo gibi geldi. Zavoli yetkli servisine goturdum bana enjektorlern enaz 2 senelik oldgunu soyledi. Acaba bundan kaynaklaniyo olabilir mi?

istanbulda kullanıyor olmanız birde buna havaların soğuması eklenince çok abartı bir rakam değil ama aracınız için 35 krş ideal bir veridir .aracınıza sızıntı kontrolü ve map,vakum hortumlarının sağlam olup olmadığını kontrol ettirmenizde fayda var .

selamlar

hocam lpg 3 lirayı geçti hava soğuk istanbul trafiği. ama biraz daha düşebilir 30 35 krş arasına...

Bende zavoli kullanıyorum şu an 13lt/100km gibi lpg tüketimim var. 3 liradan 39 krş yapıyor malesef. 32-33 krş yakan araçlar 40 krş'a kadar çıktı şu soğuk havalarda.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

iyi günler aracın yakıtı normal olması için iyi bir marka termostat istenilen sıcaklığı verir lpg ve enjektör ayarları önemli ama bilinki kışın motor geç ısınır tırafik kalabalık yaza göre her araç fazla yakar

Geri