2008 astra h enjoy mu 2005 toyota corolla sol sedan mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emre2405
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emre2405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu iki araba arasında kararsız kaldım.2004 astra h arabamı gecen ay sattım.simdi de astradan kopamıyorum.sizce 27.500e 2008 astra h enjoy mu alayım yoksa 26 27bine corolla sol mu?

Ben olsam astra h alırdım , toyotaya göre astra verdiği parayı daha çok dolduran bir araba .

sedan corollalar çok kaba geliyor bana... auris falan deseniz bir nebze diyeceğim de ben astrayı seçerdim...

sorunsuzluk istiyorsan corolla ama ben karizma istiyorum diyorsan astra

corollaın bilinen kronik arızası yok astranın bayağı var
konfora gelince saçma sapan yorumlar yazmayalım araçları kullananlar yazsın konfor ve yol tutuşta her ikiside aynı gibi corollanın süspansiyonları daha yumuşak

astra 115 hp corolla 110 hp corolla daha seridir ama, yakıtta corolla biraz daha az yakar vvti motor lpg ile çok uyumlu

yalıtım her iki aracında berbat diyebilirim ama kullandığımda astra biraz daha iyi diyebilirim

ama astra biraz daha tipli karizmatik astra bir adım daha önde gibi

fiyat yaş oranına bakarsan yine astra önde

Son düzenleme:
astra h kullanıp satmış gerci emre bey fakat benzınlı kasasından mı ? yoksa dizel kasasından mı istiyor acaba ?

toyota iyidir.yakıt+mekanik sağlamlık+piyasa gideri.opelimi satsam toyota alacağım ilk arabadır.opelin sorunundan şuyundan buyundan tıkırtısından BIKTIM!!

astra h kullanıp satmış gerci emre bey fakat benzınlı kasasından mı ? yoksa dizel kasasından mı istiyor acaba ?

2005 d4d corolla piyasada yok denecek kadar az var her halde benzinlidir

2007 model eski kasa bayağı var ama 2005 demiş

valla abi 2004 toyota corolla sol var arabada airbag haricinde donanım yok desem yeridir 2005 corollada ne var pek bilmiyorum ama sorunsuzluk olayı geçiyorum corollayı ezmek gibi olmasın ama arabada donanım yokki nesi arıza yapsın hatta 2004 corollanın bazılarında cam ışıklandırması bile yokmuş yeni öğrendim allahtan bizimkinde var:D astra h gelirsek tip olarak göreceli ama arkadan bana pek bi hitap etmiyor hep sedan kullandığımızdan olabilir. donanım olarak corolladan fazla donanımı vardır ve yol tutuşu her türlü corollayı ezer geçer çünkü corolla yüksek bir araç ve süspansiyonu yumuşak olduğundan çok iyi yol tutmuyor toyota forumunda baya bir dertli bazı üyeler özellikle uzun yolda sıkıntı yaşayanlar var. performansa gelirsek kağıt üzerinde opel önde ama gerçekte corolla çakar geçer her türlü köpek gibi gidiyor benzinli kullanmaktayız resmen uçuyor araç :D lpg'de ikisindede sıkıntı yaratmaz adam gıbı bır ustaya taktırılırsa...

değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

ben benzinli araç almayı düşünüyorum.daha sonra lpg taktıracağım.2004 astra h kullanmıştım kronik sorunları haricinde sıkıntı yaşamadım.örneğin cim modülü ve emme manifoldu üzerindeki sensör arızası karşılaştığım arızalardı.2007 ikinci yarıdan sonra çıkan makyajlı kasalarda bu sorunların giderildiği söyleniyor bu yüzden astraya daha sıcak bakıyorum.makyajlı kasada bilinen kronik sorun var mı?bunu da öğrenebilirsem benim için cok faydalı olacak.

bir de servis fiyatları hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum.sonuçta her iki araba da yağ,filtre baskı balata,triger değiştirecek.sizlerin bu konu hakkında düşünceleri nelerdir.

astra, Alman standardı sonuçta ayrıca eski bir corolla yeni bir astra kullancısı olarak derim ki astra. corolla da hiçbir donanım yok astra daha dolu araç...

Geri