2008 bmw 3.16İ alinir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Latif04
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Latif04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese keyifli forumlar arkadaşlar.Yeni bir araç alacağız bir tanıdığımızda 2008 MODEL 70.000 km de BMW 3.16İ en BOŞ donanımlı fakat kaporta olarak çok temiz bir tane var.sizce bu araç alınır mı yakıt durumu nedir bilen arkadaşlardan yardımlarınızı esirgememenizi rica ederim

Basınca gitmez ve ağırlığından dolayı en az 10 litre yakar şehir içi. Temizliği daha önemli diyorsanız ve fiyatı da uygun ise alınır kaliteli ürün sonuçta.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Basınca gitmez ve ağırlığından dolayı en az 10 litre yakar şehir içi. Temizliği daha önemli diyorsanız ve fiyatı da uygun ise alınır kaliteli ürün sonuçta.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
fiyat 49.000 tl istiyor araç yaklaşık 6 aydır satışta fakat alan yok.ama manuel olması benim ilgimi çekiyor yakıt ve hantallık konusu düşündürüyor

Geçen birtanesiyle çevre yolunda biraz zorladım hiç fena gitmiyor tabi kaçıncı vites hangi devirde bilmiyorum ama 1.6 16v astraya göre iyi gidiyordu :)

Vayy bu fiyata bu model ve BMW eğerki km orjinaliğinden şüphe yok ise gerçekten güzel bir arabaymış yalnız birşey takıldı gözüme koltuk döşemesindeki deri bana sanki sonradan yapılan döşemeler gibi geldi benim hatırladığım bmw koltukları böyle daha bi klas deri oluyordu ama kaliteyi düşürmüşler sanırım.

Baktığınız araç linkteki ise bence alınabilir. Hem yeni kasa hem karizmatik. Bence yolda da gider ama çok kullanılacaksa LPG şart olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...emiz-bir-arac-borusan-cikisli-160867096/detay

evet arkadaşlar araç bu benim gördüğüm tek kusuru sürücü tarafındaki koltukta ufak bir açılma var

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:25 ----------

Vayy bu fiyata bu model ve BMW eğerki km orjinaliğinden şüphe yok ise gerçekten güzel bir arabaymış yalnız birşey takıldı gözüme koltuk döşemesindeki deri bana sanki sonradan yapılan döşemeler gibi geldi benim hatırladığım bmw koltukları böyle daha bi klas deri oluyordu ama kaliteyi düşürmüşler sanırım.

yakıt olarak kaç litre yakıyor bilginiz var mı

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:26 ----------

arkadaşlar birde 2000 model 305.000 km de dizel vectra ile bu BMW arasında yakıt olarak fazla bir fark olur mu?

evet arkadaşlar araç bu benim gördüğüm tek kusuru sürücü tarafındaki koltukta ufak bir açılma var

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:25 ----------

yakıt olarak kaç litre yakıyor bilginiz var mı

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:26 ----------

arkadaşlar birde 2000 model 305.000 km de dizel vectra ile bu BMW arasında yakıt olarak fazla bir fark olur mu?

7 litre yazıyor ortalamasında ama gerçekte Türkiye şartlarında ne yakar muamma bence bu araba benzinde binilirse 400 - 550 krş arasında yakar lpg ilede en fazla 300 krş civarında yakar tabiki bu benim tahminim idda etmiyorum yanlış anlaşılmasın araba neredeyse 1500kg

bu aracı uzun süreli almak istiyoruz yakıt çok önemli fakat aracın sorunsuz olması da önemli bu aracın turbosuz olması manuel olması (hatta kliması bile manuel )kısacası içinde arıza yapacak pek birşeyin olmaması ilgimi çekiyor araçta tanıdıktan olunca geriye bir tek yakıt ve performansı düşünmek kalıyor

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:46 ----------

zaten bu kasa bana f30 kasadan daha güzel geliyor tsarım olarak vectra b den sonra en beğendiğm tasarım

Geri