2010 astra classic iii yardim

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Öncelikle bu siteye aracımı alır almaz üye oldum harika bir site aradığım hersey var.Site kurucularına teşekkürler.1 hafta önce Astra Classıc III konfor paket aldım.Ancak kafata takılan birkac konu var yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle aracı 400 km kullandım ama ortalama yakıt 100 km de 10 litre gösteriyor ki daha arabayı zorlamadım 5-6 bin devirlere cıkmadım.Bu cok fazla değilmi yoksa düzene girermi girerse kac km sonra düzene girer??Bunun dışında yeni aracları 1000 km zorlamayın 1000 km den sonra yavas yavas acmaya baslayın diyorlar bu doğrumudur???
Son olarakta aracı pek tanımıyorum aracla ilgili verebileceğiniz tüyolar varmıdır yol bilgisayarı vs hakkında ???

Cevap yazıp bilgi verecek arkadaslarıma simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Öncelikle bu siteye aracımı alır almaz üye oldum harika bir site aradığım hersey var.Site kurucularına teşekkürler.1 hafta önce Astra Classıc III konfor paket aldım.Ancak kafata takılan birkac konu var yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle aracı 400 km kullandım ama ortalama yakıt 100 km de 10 litre gösteriyor ki daha arabayı zorlamadım 5-6 bin devirlere cıkmadım.Bu cok fazla değilmi yoksa düzene girermi girerse kac km sonra düzene girer??Bunun dışında yeni aracları 1000 km zorlamayın 1000 km den sonra yavas yavas acmaya baslayın diyorlar bu doğrumudur???
Son olarakta aracı pek tanımıyorum aracla ilgili verebileceğiniz tüyolar varmıdır yol bilgisayarı vs hakkında ???

Cevap yazıp bilgi verecek arkadaslarıma simdiden teşekkür ederim.

Aramıza Hoşgeldınız Bende 2010 Model Classıc III Kullanıcısıyım 9.1 Lıtre Ile Tuketıyorum Henuz 775 Km :) Normal Sızın Aracınızın Tüketmesi Rodajdan Çıkmasını Bekleyin Aracın Düşecektir

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de astra classıc 3 var 2000 km oldu uzun yola cıktıgnız takdırde degerlerın normale donucegını goruceksnız ılk olarak bende 9.5 yazıyordu uzun yoldan sonra 7.8 dustu ....