2011 Astra Classıc III

Atacan Keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün arabamı aldım Opel Mar'dan eyüpteki bayiiden 39.650 Kartel korumalı beyaz...!

Amerikan cizilmez Cam filmi Xenon alt üst farlar umarım güzel durur. Cuma akşamı fotoğraflarımı koyucam inşallah sabırsızlıkla bekliyorum ve sizce tatlı ve sade görünüm için önerilerinizi bekliyorum:cool:

kazasız belasız güle güle kulan

Eyvallah amin cümlemize arkadaşlar Önerebiliceğiniz ufak tatlı görüntüler için yardımcı olursanız sevinirim

hayırlı olsun.. sıfır araç almışsın güle güle bin..

aracın doğal sade görünümünü araca hiç dokunmayarak muhafaza edebilirsin.. benim görüşüm boş yere para harcıycağına mazot at bol bol gez, bol bol yıkat temiz temiz bin araca...

normalde beyaz astraları pek beğenmesem de bizim burda bi tane görüyorum, nesi farklı anlamadım ama araç çok güzel duruyo, farklı derken yanlış anlama modifiye yok, belkide yeni modellerde beyazın tonuyla falan oynamışlardır da ondan güzel geliyodur gözüme...

neyse özetle aracı basit gösteren gereksiz tampon eklerinden falan kaçın bence, çok heves ediyosan ilerde bi egzoz ucu, dediğin gibi cam filmi falan bunlar olabilir..

Zaten bende doğallıktan kastediyorum abi öyle tampon yazı felan gelmez bize :) Tatlı xenon farlar bi cam film plakalık ışıgı led yapmak felan ve güzel bi boya koruma yeterli gelir diye düşünüyorum siyahla beyaz arasında kaldım ama gercekten yaz için temizligi icin beyaz dedi herkez

Kesinlikle b direklerini 111.yıllardaki gibi siyah yap bizim mahllede beyaz classic sahibi öyle yapmış çok yakışmış bir de o araçta hella mercekli xenon ve farklı bir opel jantı vardı.

Geri