2012 astra j edition kafam karıştı ne dersiniz

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
benim 2011 corsa 111. yıl 1.3 cdti yi verip 2012 astra j edition 1.3 cdti alma konusun için ne dersiniz biraz nce gazetede benzinlinin 38.400 olduğunu gördüm dieselide max 41 42 diye tahmin(yarın kesin fiyat alıcam) ediyorum benimkinide 35 e alıyorlar
corsayı değiştirmek isteme sebebim küçük gelmesi birde konu astra olunca akan sular duruluyor:D

astra j dizel edition un fiyatı 45.976 tl. bilginize. 45500 den aşağıya fiyat vereceklerini zannetmiyorum.

Son düzenleme:
astra j dizel edition un fiyatı 45.976 tl. bilginize. 45500 den aşağıya fiyat vereceklerini zannetmiyorum.

emin misiniz arada 7 bin tl fark oluyor takasta gerçi baya düşer o fiyat

emin misiniz arada 7 bin tl fark oluyor takasta gerçi baya düşer o fiyat

opel in internet sitesinde yazan fiyat benzinli 38.482 tl dizel 45.976 tl

Son düzenleme:
yandada farklı fiyat yazıyor ama yarın gidip pazarlık yapıcam sizce değer mi değiştirmeye

ben corsa c sahibiydim astra j aldım. bence kesinlikle değdi. ama corsa d için yorum yapamayacağım.

bu arada yanda dediğiniz fiyat daha yüksek olan. ben düşük yani kampanyalı fiyatı yazdım.

ben corsa c sahibiydim astra j aldım. bence kesinlikle değdi. ama corsa d için yorum yapamayacağım.

bu arada yanda dediğiniz fiyat daha yüksek olan. ben düşük yani kampanyalı fiyatı yazdım.

d kasada biraz daha geniş birde sunroof var her ne kadar kullanmasakta:Darabaya 4 kişi+1 de büyük ırk köpek sığamıyoruz:D

yakıt konusunda ne diyorsunuz nasıldır birde donannım iyi mi corsa enjoydan iyi olduğu kesinde hani şusuda olsun dediğiniz var mı

yakıt 6.3 lt istanbul şehir içi. benimki enjoy plus. bence alınması gereken en düşük donanım enjoy plus bu araç için. editiondan farklı olarak ilk aklıma gelenler : ön sis farı, alaşımlı jant, yokuş kalkış desteği, elektronik el freni, otomatik kararan dikiz aynası, far sensörü, yağmur sensörü ...

yakıt 6.3 lt istanbul şehir içi. benimki enjoy plus. bence alınması gereken en düşük donanım enjoy plus bu araç için. editiondan farklı olarak ilk aklıma gelenler : ön sis farı, alaşımlı jant, yokuş kalkış desteği, elektronik el freni, otomatik kararan dikiz aynası, far sensörü, yağmur sensörü ...

siz ne kadar almıştınız aracınızı

Geri