2012 Astra Sedan Klima İyi Soğutmuyor.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mogada
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mogada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2012 Astra Sedan arabamın kliması bana iyi soğutmuyor gibi geliyor.Acaba ayarlarınımı yanlış yapıyorum.Yoksa klimada bir sorunmu var?Havalar böyleyken bu kadar soğutma hiç hoşuma gitmedi doğrusu.Araba 2000 km de.Lpg'li Landirenzo.Üflemesi gayet iyi,soğutmada sorun var.

Son düzenleme:
dijital klima var.3 tane düğme var.Birisi sıcaklık '16 da',diğeri öne,üste,alta ayarlama,diğeride fan hızı(aynı zamanda klimayı aç kapa düğmesi).A/C nerede ve nasıl açacağım.

Aynı zamanda klimayı aç kapa düğmesi değildir kendileri. Klimayı açmayı bilmiyorsunuz anlaşılan. Aracı size kitapçık ile satarlar, araç sağlığı ve kendi güvenliğiniz için kitapçığı okuyun. Klima panelinin ortasındaki düğmeye(hava yönlendirme düğmesi) basarak menü yardımı ile açacaksınız.

Aynı zamanda klimayı aç kapa düğmesi değildir kendileri. Klimayı açmayı bilmiyorsunuz anlaşılan. Aracı size kitapçık ile satarlar, araç sağlığı ve kendi güvenliğiniz için kitapçığı okuyun. Klima panelinin ortasındaki düğmeye(hava yönlendirme düğmesi) basarak menü yardımı ile açacaksınız.
Yardımınız için teşekkür ederim.Buldum ve yaptım.Oldu.Kitapçığa bakmadan önce forumda sormuş oldum..

ben de dün aldım halbuki adam alırken anlattıydı sonra bulamadım klimayı açmayı biraz gittim dayanamadım çektim sağa biraz aradım buldum rahatladım :D heyecandan olsa gerek adamın tüm anlattıklarını unutmuşum :D

H kasanın tam otomatik klimasını açmak biraz zor, menüye girmek gerekiyor vs. Bu kadar karmaşık olmasına gerek var mıydı, o da ayrı tabi.

Geri