2013 Astra Sedan 1.3 Edition aracımla aranızdayım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cristen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cristen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı ankara reis den satın aldım 2013 model elde kalmış 0 km durumdaydı. Aracı Edition olarak ve özelliklerini bilerek aldım.Benim için yakıt ekonomisi başta geliyor.Araca sadece üzerinde bulunan cd 300 aygıtı yerine navi uygulaması yaptıracağım.REİS den fiyat aldığımda 2250 tl bir fiyat biçtiler sanırım cyclone marka idi.Bu cizahı dışarda daha uygun fiyatlara buldum sizce güvenip taktırmalımıyım yoksa için rahat edicekse ver 500 daha serviste taktır mı diyosunuz İYİ FORUMLAR

Ynt: 2013 Astra Sedan 1.3 Edition aracımla aranızdayım

2250 Rakamı Yüksek diğer servisler ile görüşün 1800 TL gibi rakamlara yapanlar var servis olarak Reis abartmış

hoşgeldiniz, 2250tl yüksek bir fiyat. diğer servislerden fiyat alın

welllcommee aracınız hayırlı olsun...

Fiyat biraz yüksek garanti takıntınız yoksa dışarıda çok daha uygun fiyatlarla daha iyisini taktırabilirsiniz ...

Hayırlı olsun. Öncelikle aracı ne kadara aldınız?

2200 TL bana da Necvox marka cihazım için OPAL çekmişti sonra pazarlıkla biraz indirimli almıştım.

welllcommee  Aracınız,hayırlı olsun..

Aracınız hayırlı olsun.

Ynt: Ynt: 2013 Astra Sedan 1.3 Edition aracımla aranızdayım

cristen link' Alıntı:
Aracı ankara reis den satın aldım 2013 model elde kalmış 0 km durumdaydı. Aracı Edition olarak ve özelliklerini bilerek aldım.Benim için yakıt ekonomisi başta geliyor.Araca sadece üzerinde bulunan cd 300 aygıtı yerine navi uygulaması yaptıracağım.REİS den fiyat aldığımda 2250 tl bir fiyat biçtiler sanırım cyclone marka idi.Bu cizahı dışarda daha uygun fiyatlara buldum sizce güvenip taktırmalımıyım yoksa için rahat edicekse ver 500 daha serviste taktır mı diyosunuz İYİ FORUMLAR
Hayırlı uğurlu olsun cristen. Isim belirtmemişsiniz :(

Navi dışarıda taktirın derim ben. Iki astram da garantiliydi ikisine de dışarıda taktırdım.

hayırlı olsun, hoşgeldiniz..

welllcommee

Geri