2014 Focus III

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarım,abilerim. Daha önceden Astra h aracım vardı 2005 model kaza geçirip satmıştım. Henüz keyfini alamamışken O km Sivas bayiisinden 2011 model aracımı teslim almıştım. O vesile ile burada çok güzel zamanlarım oldu. Çok güzel arkadaşlıklar edindim. Bilmiyorum hala burada olan var mı onlardan. Halil Kaan Keskin maşallah aldı başını uçuyor tabiri caizse. Kısa keseyim araç almak kadar aracı doldurmak da önemli. Evlilik sebebi ile satmış olduğum aracım astra h tan sonra focus 3. Nesil araç aldım.

a9d36a1746213745d29e3d5235a82445.jpg

Aslında istanbuldan astra j sport araçla anlaşmıştım fakat şartlar forda zorladı bizi.

Yeni aracıma da mercekli far, katlanır ayna, gösterge paneli değişimi gibi bir çok şeykattım. Umarım beğenirsiniz. Şimdilik yazacaklarım bu kadar...

33eeeaa213b6b9a71f61c9dcc5ff47c5.jpg

35f0b30e760a8d4c72a5825c6b5eee85.jpg

f30a89e2f2a64b0b18504d00e89b17b4.jpg

8d130b99528a43e36e4881f26a77159a.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben bunun style paketini ve kasa olarak hb kullandım 3 sene. gerçekten özellikle motor ve yalıtımı beni çok etkilemişti. focus 2 ile alakası yok ve ford focus 2 deki müşteri şikayetlerini çok iyi dinlemiş olmalı ki bütün sorunları halletmiş. Nitekim tek sorun var ki özellikle hb leri çok dar. segmentinin en darı diyebilirim. ön göğüs de ön tarafı çok daraltıyor. arabayı süren için sorun yok da yan tarafta oturan dizleri yana kırmak zorunda kalıyor. ama yol tutuşu - yakıtı - sessizliği - motor performansı - bakım ucuzluğu - donanımı gerçekten mükemmel. 2. elde de astra 1.6 dizelin bence en büyük rakibi diyebilirim.. size de hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kaza bela vermesin inşallah..

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bunun style paketini ve kasa olarak hb kullandım 3 sene. gerçekten özellikle motor ve yalıtımı beni çok etkilemişti. focus 2 ile alakası yok ve ford focus 2 deki müşteri şikayetlerini çok iyi dinlemiş olmalı ki bütün sorunları halletmiş. Nitekim tek sorun var ki özellikle hb leri çok dar. segmentinin en darı diyebilirim. ön göğüs de ön tarafı çok daraltıyor. arabayı süren için sorun yok da yan tarafta oturan dizleri yana kırmak zorunda kalıyor. ama yol tutuşu - yakıtı - sessizliği - motor performansı - bakım ucuzluğu - donanımı gerçekten mükemmel. 2. elde de astra 1.6 dizelin bence en büyük rakibi diyebilirim.. size de hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kaza bela vermesin inşallah..

Bu konudan sonra 10 Ocakta GolfVII aldım. 1.4 Tsi highline. Günler geçiyor ama dostluklar baki...

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun önce;
-Dizel lpg benzin?
-Model ve km?
-Fiyat?
Bir de normalde mercekli far ve ayna yok muydu kendiniz mi yaptınız ???

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun önce;
-Dizel lpg benzin?
-Model ve km?
-Fiyat?
Bir de normalde mercekli far ve ayna yok muydu kendiniz mi yaptınız ???

Focus dizeldi.
2014 aralık çıkışlıydı ve 59 aldım 67 sattım.

Focus astradan çok çok iyiydi bunu size diyebilirim. Astra J dende h den de iyi.

Golf konforlu güzel ama kronik sıkıntıları da yok değil. ;)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus arabadır. astra 1.6 dizeli gelene kadar focus senelerdir 1.6 dizelle piyasayı topladı zaten.
2.5 kasa var bizde. titanium 109'luk babam 10 sene opel tecrübesinden sonra geçti. adam satmıyor arabayı sattıramıyorum. yol tutuşu donanım. motor peroformansı muazzam. sadece malzeme kalitesi opelden biraz düşük... Allah'a şükür bir aküsü değişti birde arada bir egr hatası veriyor. onun haricinde 2015 Ekimden bu yana bir sorun çıkartmadı ...