2018 Astra 1.6 CDTI Black Edition Hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaya61
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaya61

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
1.3 CDTI Astra j 2012 den 2018 Astra K Black Edition 1.6 CDTI otomatik araca geçmeyi düşünüyorum. Su anda almak üzereyim. Black Edition ile alakalı herhangi birşeye dikkat etmem gerekir mi ? Arac alınır mı ? Uzman görüşleriniz ile yardımcı olabilir misiniz?

Kasayı zaten biliyorsunuz GM tarafından tasarlanan son kasa ve yine aynı şekilde motorda GM tasarımından çıkmış en sorunsuz motorlardan birisi. Black Edition serisini o dönemde corsa ile birlikte bir akım halinde başlatmışlardı. Benim çok hoşuma giden bir paket, alırsanız şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Kasayı zaten biliyorsunuz GM tarafından tasarlanan son kasa ve yine aynı şekilde motorda GM tasarımından çıkmış en sorunsuz motorlardan birisi. Black Edition serisini o dönemde corsa ile birlikte bir akım halinde başlatmışlardı. Benim çok hoşuma giden bir paket, alırsanız şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Üstad ilginiz için teşekkür ederim.bildiğiniz kronik bir sorunu var mı.çünkü bilinen bir seri değil.benim bildiğim dynamic ile excellence arası bir seri.donanım.

Benim bildiğim bu aracın bir kronik sorunu yok. Zaten K kasada çok fazla sorun yok diye biliyorum, birtek benzinli versiyonlarda piston, segman kırma sorunu vardı. Uzun zamandır onu da duymuyoruz. 1.6 CDTI motor astra J ve K kasalarda, insignia A2 ve B kasalarda kullanılıyor genel bir sorunu yok. Araç içinse sonuç olarak hoşunuza gittiyse ve temizse bütçenize de uyuyorsa değerlendirebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim üstad.hayırlısı Bakalım

Benim bildiğim bu aracın bir kronik sorunu yok. Zaten K kasada çok fazla sorun yok diye biliyorum, birtek benzinli versiyonlarda piston, segman kırma sorunu vardı. Uzun zamandır onu da duymuyoruz. 1.6 CDTI motor astra J ve K kasalarda, insignia A2 ve B kasalarda kullanılıyor genel bir sorunu yok. Araç içinse sonuç olarak hoşunuza gittiyse ve temizse bütçenize de uyuyorsa değerlendirebilirsiniz.
Hocam Dyno motor testi yüzde 88 cıktı. Normal midir ? Bu konu hakkında da uzman fikirlerinizi alabilir miyim ?

Hocam Dyno motor testi yüzde 88 cıktı. Normal midir ? Bu konu hakkında da uzman fikirlerinizi alabilir miyim ?

Bu testleri tam bilmiyorum ama %88 iyi bir değer değil mi ? Aracın kilometresi kaç ?

66000 üstad.iyi bir değer mi bilmediğim için sormak istedim

Bu testleri tam bilmiyorum ancak 66 bin kilometrede arac daha yüzde 12 güç kaybetmis. Bana değer iyi gibi geldi. Söylediğim gibi bu testler tam olarak nelere bakıyor bilmiyorum.

İlgi ve alakanız için minnettarım üstad

Geri