4x4 tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler. şuanki koşullar içinde şu iki araca yönelmiş durumdayım;

http://www.sahibinden.com/2006_nissan_x-trail_2_0_elegance_otomatik-31WQQaXQQ24147026WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2005_nissan_x-trail_elegance_otomatik-80WQQaXQQ24405193WQQpXQQdisplayitem

birinci araçta 2 parça değişen var bariyerlere çarpmış sürtmüş artık ne olduysa sağ tarafta
ikinci araçta hiçbişey yok. ankara da olduğum için salı günü 2. araca bakmaya gidiyorum...

siyah x-trail daha güzel duruyor... ben honda cr-v tavsiye ederim... hondanın ikinci elide daha iyidir...

O kadar param ols ve 4X4 almaya karar versem JEEP alırdım. Seçeneklerim:

Grand Cherokee Liberty 2.8 CRD Dizel Otomatik ( 2005-2006 model bulursunuz o paraya)
Grand Cherokee 3.? CRD veriyonların her türlüsünü inceleyin.

4X4 kullanıcılarına göre JEEP'ten gerisi yalan.

Aynen olay budur.
Kullanıyorum ve harika.
Konfor süper, ayrıca astra mın girdiği kadarki boşluklara girecek kadarda kompakt,park yerlerinde sorun olmuyor.
Prestijide yüksek olan bi araç.
Evet yakmıyo benzini içiyor resmen ama bu arabaya biniyosan benzini düşünmemelisin..
Son kasa Rav4 en yakın arkadaşımda var benim arabamdan daha kötü işçiliği olduğunu kendiside söylüyor. Ama Toyota nın hiç bi arabasına kötü demem çok iyi araçlar.

Aynen olay budur.
Kullanıyorum ve harika.
Konfor süper, ayrıca astra mın girdiği kadarki boşluklara girecek kadarda kompakt,park yerlerinde sorun olmuyor.
Evet yakmıyo benzini içiyor resmen ama bu arabaya biniyosan benzini düşünmemelisin..
Son kasa Rav4 en yakın arkadaşımda var benim arabamdan daha kötü işçiliği olduğunu kendiside söylüyor. Ama Toyota nın hiç bi arabasına kötü demem çok iyi araçlar.

bence tüp takarsan keyfinden yenmez o arabanın. ama benzinli binmek yazıktır o arabaya. yakıyor ama yaktıgının hakkını vermıyor. bence performansı olmayan bır arabanın fazla yakıt tuketmesı ısraftır. tabi keyif senin para senin. kasa da super ve konforlu gerçekten

Aynen olay budur.
Kullanıyorum ve harika.

abi senin araç kaç hp ? kaç tork? bi teknik verileri yazarmısın.

sorentodan uzak durun bence 4x4 demek diğerlerine küfür etmek gibi birşey.kia:kıro işadamı arabası(sorento için):D

Geri