5. 110 gtc

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan goldeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

goldeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bijon aralıkları 5.110 benm beğendiğim jantlar genellde 5.112 uyarmı uymassa saedece 5.110 mu uyuyo bizim kasaya acil yardımcı olursanız sevinirim bu arada jant fikirlerinizide paylaşırsanznız sevinirim komple surat değişiklikliğe gidiorum araçta 2 hafta içinde

Sitede 5x110 yerine 112 kullanan arkadaslar ve sorun olmadıgını soyluyolar. Zaten 5x110 seceneği cok kısıtlı oldugundan sizinde begendıgınız jantların cogu 112 olacaktır. Ben onceden beri 5 kollu jantları sevıyorum fakat forumda cok kollu jant takan arkadasların araclarını gordukten sonra cok kollularada sempatım arttı. Kaç inç dusunuyosun 18 mi?

Son düzenleme:
bizim bijon aralıkları 5.110 benm beğendiğim jantlar genellde 5.112 uyarmı uymassa saedece 5.110 mu uyuyo bizim kasaya acil yardımcı olursanız sevinirim bu arada jant fikirlerinizide paylaşırsanznız sevinirim komple surat değişiklikliğe gidiorum araçta 2 hafta içinde
5x112 uyar bi çok arkadaş taktı

Sitede 5x110 yerine 112 kullanan arkadaslar ve sorun olmadıgını soyluyolar. Zaten 5x110 seceneği cok kısıtlı oldugundan sizinde begendıgınız jantların cogu 112 olacaktır. Ben onceden beri 5 kollu jantları sevıyorum fakat forumda cok kollu jant takan arkadasların araclarını gordukten sonra cok kollularada sempatım arttı. Kaç inç dusunuyosun 18 mi?

dstum senin jantlarının çok benzerini kullanıorum uzun zamandır deiştrmk istiorum yine 18 düşünüorum ve bu jantı beğendim fakat bulamıyorum
http://www.sahibinden.com/---_konig_privatt_5x112_18inc-29WQQaXQQ14850220WQQpXQQdisplayitem en yakın bunu buldum

Cok kollu dusunuyosan O.Z ultraleggera dusunurmusun? Bak bu jantta astralarda güzel duruyo
AVA_MTL16.jpg
20090514181753.png
gtctuning.jpg

Bu da güzel ama bence anket ac begendıgın jantları sitede oylamaya sun ordan daha net fıkırler elde edersın

ava çok güzel fiyat sormuştum bende 2000 e yakın bişey demişti 5*110 u da var bu jantın

pazartesi maslağa gidip bi seçim yapıcam artık

Geri