96 astra f çekiş durumu.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan h_demir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

h_demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 96 astra f var.200bin km de.aldığımda 164500 km de idi.Yaklaşık 4,5 yıldır bende.Araçla geçen sene boyabattan sinopa giderken araç rampada yığıldı kaldı.Yolu bilenler için söylüyorum belki kafalarında canlandırırlar.Yol bazı yerlerde virajlı,bazı yerlerde ise eğimli bir şekilde tırmanış var.ama yol cetvel gibi dümdüz.Hızlanılabilecek bir yol. O zamanlar düz sistem tüp vardı.Araba rampayı çıkarken çekmedi.2.vitesle çıktım daha yukarısı olmadı.Sonra dedim acaba gazdan mı oluyor diye benzine aldım.Yine denedim.Yine 3. vitese çıkamadım 2. vitesle çıktım.Bir senedir Bu kadar dağ yoluna hiç girmemiştim.Hep şehir içinde evden okula okuldan eve...
Dün yine buna benzer bi yoldaydık.Araba yine aynı b...ku yedi.Rezil oldum.3.vitese bile çıkamadım.Araçlar yanımdan geçip gittiler.10 dklık yolu 2.viteste bağırta bağırta yarım saatte çıktım.Ama arabada daha geçen hafta bazı değişiklikler yapmıştık.atiker sıralı sistem taktık çünkü önceleri ikide bir patlama yapıyordu,baskı balata,triger,buji,buji kablosu,ateşleme bobinini değiştik.Daha 500 km bile olmadı.Bide sanki düz yolda bile 120 yi geçiremedim.Yokuş aşağıya saldım 145 i gördüm.Geçen sene eski sistem tüple düz yolda 140 ı rahatça görüyordum.ACABA SORUN NE OLABİLİR ?yOLA ÇIKMADAN genel kontrol için bilgisayarla baktılar.Herhanbi arıza bulunmadı.

yaşlılık:)

Geri