99 Astra CD 18.950?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DotCom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O renk var, Ankara da görüyorum, tutulup tutulmaması konusunda birşey diyemeyeceğim. Bir kaç parça boya var demenin ucu açıktır. İyi baktırın araca. Onun dışında güzel gözüküyor.

birkaç parça lafına uyuz oluyorum. sanki 50 parçadan birkaçı boyalı der gibi:mad:

sağ tarafta boya varmış sahibinin söylediğine göre. kapı ve çamurlukta işlem ve boya varmış

kahverengi opel astra nasıl olur ki , daha önce hiç düşünmemiştim.

daha çok gri ve beyaz tutuluyor sanıyorum

renk konusunda endişe etme gayet güzel bir renk. birkaç kelimesi daha önemli;)

Puzzle mı ya bu bikaç felan :D Dedikleri gibi iyi baktırın diri duruyo dışardan.

Kışın yolda giderken kayma sonucu bir kaza geçirmiş araç geçen sene bir önceki sahibindeyken.

4 bin TL lik bir hasar oluşmuş , yetkili servis kayıtlarına göre

Bu renk araba alınmaz hocam. Çok arada kalıyorsun, benim arabam da bunun koyu tonu renge sahip. En önemli sebebi aşırı toz tutuyor, hergün yıkama ihtiyacı hissedersin. Evden bakarsın araba pasparlak görünür, yanına gidersin 2 parmak toz. Arabayı birgüzel yıkarsın özene bezene, o kadar güzel görünür ki çikolata gibi daha sonra gelir biri anahtarı sürter geçer, çok göze batar.
Çok nadiren görülen bir renktir, fiyatı kırmak için "bunun rengi tutulmuyo" diye abuk subuk cümleler duyarsınız, ben duydum satmayı düşündüğüm bir ara, sonra vazgeçtim kullanıyorum.
99 Model Astraya bu para çok, 2002 2003 falan olsa olabilir ancak, bu seviyede boyalı ve kmsi yüksek bir Vectra C bile alabilirsiniz bu paralara. Belki ortalama kmye sahip temiz ancak baz donanımlı olan vectra C bile almanız mümkün.
Bu arada rengin ismi " Antilop " :D. Bkz. "yandan yemiş antilop rengi.."

Hocam o arabanın parası nedir öyle 99 model araca. 4000 liralık masraf herhalde iki tampon düşmesi kapı çiziği ile olmamıştır. ön takımlardan tutun da şase düzeltmelere kadar işlem görmüş olabilir. (tampon 200-300, yan aynalar 200 lira civarıdır mesela genelde bu modellerde, 500 de ıvır zıvır yerine düzeltme boya falan eklesen 1500'ü ancak bulur)

bunun yanında ikinci el araçların en en temizini bile alsanız ilk bakımda 500-1000 lira arası masraf edeceğinizi garanti edebilirim. ayrıca vizesi de dolmak üzere. eğer ki alırım her şeyini bir daha yaptırır elden geçiririm diyorsanız 14-15 bin lira teklif verin, kabul etmezse geçin gitsin diyorum ben.

gerçi bana kalırsa dökük araç alıp komple yaptırmak daha mantıklısı :D

Önerileriniz için teşekkürler.

Ancak , 2002 2003 modelleri maalesef 22 hatta 23 bin TL'den aşağı bulmak çok zor.

Piyasa neden bu kadar yükselmiş anlamış değilim.

Renk olarak gri ya da beyaz tercihim olacak denk gelirse tabi.

Önerebileceğiniz araçlar varsa değerlendirebilirim

Geri