Acaba bı gercekmı

ahmet_arslan81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ARKADASLAR SAHIBINDENDE GEZERKEN BU ILANA RASTLADIM ACABA GERCEKMI
:cool:Yhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2007-volkswagen-golf YABANCIDAN YABANCIYAMI

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya aracın herhangi bir şekilde vergi muafiyeti vardır ya da sahibi birilerini çarpacaktır. Bu şekilde ilan lingleri verilerek konu açmak form kurallarımıza aykırıdır, arkadaşların başına kötü birşey gelmemesi açısından konuyu silmeyeceğim, onun yerine ilan lingini sileceğim. Hiç kimse son derece temiz olan 2007 model bir Golf'ü 16.000 TL ye vermez, bu tür ilanları iyice araştırmadan ilan sahibine kaparo falan göndermeyin.

Savaş abim haklı almanyada oluyordu bunlar bir kere BWM 116 buldum adama email yolladım gelen cevab komik idi..araba şu an ingilterede işim icabı ordayım görmek istiyorsan 500 euro yolla aracı göndereyim 3-5 gün kadar sür beğenmezsen geri verirsin... :) yani 500 euroyu yollarsın üzerine soğuk su içersin

İlgili form kuralımız;

26- Online satış , ilan siteleri gibi herhangi bir web adresinde yayınlanan ilan,haber vs ile ilgili link koyarak site üyesi olmayan şahıslara cevap hakkı doğurabilecek yorum ve iddialarda bulunulamaz.

Benzer bir olay arkadaşımın başına geldi, az bir kaparo isteyerek vatandaşı kandırıyorlar. Hiç kimse elindeki bir malı normal şartlarda yarı fiyatına vermez.

Ben ilk ilanı gördüğüm de aklıma şu geldi. Araç yurt dışından gelmiş Türkiye diye düşündüm. Malum ülkemizde çuvalla para istenen araçlar yurt dışında çok ucuz. Buda ülkemizde ki vergilerden kaynaklanıyor.

Adam TR plakalı demiş ama bana pek inandırıcı gelmedi.

Bu tür ilanlardan uzak durmakta fazda vardır :)

Geri