Açık hava filtresi:Uygulama&Tecrübeler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyi sonuç verir gibime geliyor, yeterki mevcut boşluğa sığdırabilelim?

valla en iyisi ön kaputu kestirin oradan çıkartın hava filtresini baya güzel hava alır:) :) :) :)

iyi sonuç verir gibime geliyor, yeterki mevcut boşluğa sığdırabilelim?

yakın zamanda yapıcam bi çalışma bakarız ne yapıyo bu gün aldım bi açık filitre şimdilik öylesine takıcaz sonra detay yaparım olsun omasın teoride tamamda pratikte ne çıkaçak bende meraktayım

bj 6766 istersen sen tavandan çıkar kamyoncular gibi

yakın zamanda yapıcam bi çalışma bakarız ne yapıyo bu gün aldım bi açık filitre şimdilik öylesine takıcaz sonra detay yaparım olsun omasın teoride tamamda pratikte ne çıkaçak bende meraktayım

bj 6766 istersen sen tavandan çıkar kamyoncular gibi
fena fikir değil aslında :kop: :kop: :kop:
resimini çekebilirsem bu gün koyarım benim nasıl yerleştirdiğimi hava filtresinin hatta bugün değil 15 dk sonra

img0025to5.jpg

benim bole hocam

güzelmiş radyatörden ısı almıyor dimi bide boru ne kadar uzarsa sirkülasyon o kadar azalır ama gayet iyi sadece hava alması biraz güçleşmiş gibi geldi bana

almıyo hocam ve dikkatimi çekti hortum çok ısınıyor kavuçuk hortumun içi ısınmasıda belki ondan kaynaklanıyo ama en güzel bole oldu

almıyo hocam ve dikkatimi çekti hortum çok ısınıyor kavuçuk hortumun içi ısınmasıda belki ondan kaynaklanıyo ama en güzel bole oldu

her ne kadar önceki sayfalarda bu sorulara parça parça cevap vermişsin ama yinede
kullanıcı olarak yorumlarını alabilirmiyim?
- ses değişti mi (mümkünse bir ses kaydı rica etsem)
- performans olarak herhangi bir etki gördünmü?
- birde sen ne amaçla takmıştın ve istediğini alabildin mi?

yorumların için şimdiden tşk. ler

Son düzenleme:
sesi değişti evet ama yüksek devirde sesi iyi duyabiliyorum sesi için takılmaz aracın 1.2 ise
performansı biraz arttı belkide bana oyle geliyo psikolojik olarak
açık hava filtrelerin daha sağlıklı olduğunu duyduğum için taktım.
ama herkesin yorumu farklı olur denemende yarar var çünkü çok yüksek mebla değil hava filtreleri sana toplam en fazla 50 ytl ye patlar bana sorarsan dene derim

Geri