ACİL Astra almayı düsünüyorum yardım edermisiniz.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac temiz gorunuo
ama bu paraya bu temizlikte bu model vectra da bulunabilir. .

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Resimlerden aracın durumu çok fazla anlaşılmıyor. Göründüğü kadarıyla temiz bir arabaya benziyor. Hem Astra hem Vectra sahibi biri olarak o kadar parayı gözden çıkardıktan sonra ben de Vectra'yı tercih ederdim .

leonidas26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimlerden aracın durumu çok fazla anlaşılmıyor. Göründüğü kadarıyla temiz bir arabaya benziyor. Hem Astra hem Vectra sahibi biri olarak o kadar parayı gözden çıkardıktan sonra ben de Vectra'yı tercih ederdim .

kaç model vectra olabilir ustam söylermisiniz ve neden vectra teşekkür ederim .

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç güzel bence.vectrayı beğenmiyor olabilir belki.ama cosmo astra h zor bulunur bu km ve temizlikte.oldukça iyi bir vectra c de alınır bu paraya.ama zevk derseniz araç donanımlı hoş bence.astra h ları tasarımsal olarak pek beğenmeyen biriyim bu arada.fiyatı aşapı çekmeye çalışın düşerse ve araç gerçekten iyi durumdaysa alınabilir bence

Sony Z5 ile gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben yapım gereği performansı, güvenliği, kullanım rahatlığı, yol konforu daha yüksek olan D sınıfı oturaklı arabaları seviyorum. Aynı parayı gözden çıkarıyorsam C sınıfı araç yerine D sınıfı araçları tercih ederim.
Şimdiye kadar Opel marka araçlar içinde Rekord D, Kadett B, Vectra B, Vectra A, Astra F, Astra J sınıfı araçlarım oldu, içlerinden en çok memnun kaldığım seri Vectra'lar olmuştur.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç güzel bence.vectrayı beğenmiyor olabilir belki.ama cosmo astra h zor bulunur bu km ve temizlikte.oldukça iyi bir vectra c de alınır bu paraya.ama zevk derseniz araç donanımlı hoş bence.astra h ları tasarımsal olarak pek beğenmeyen biriyim bu arada.fiyatı aşapı çekmeye çalışın düşerse ve araç gerçekten iyi durumdaysa alınabilir bence

Sony Z5 ile gönderildi
Bu aracin motoru guzel..
Onun haricinde hic bir seyi vectra ile kiyaslanamaz.
Gerek koltuk gerek diger doseme kumas kalitesi ,kapi fitilleri ,camlar,plastik aksamlar vb vb..
Avrupa menşeili araclarda kaliteyi ve fiyati aracin sinifi belirler..
Bizde aracin devami varmi yedek parca piyasasi vb vb...
Senin vectra nin 2017 si olsaydi su an..
Pazar da da 2 olasilik olurdu ya senin aracin 50/55 den asagi olmazdi yada seninki 45 se bu araba 35 olurdu..

leonidas26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracım 98 vectraydı . cok aklım karısık ne alsam hic bilmiyorum felaket kararsızım ne zormus bu iş . teşekkür ederim yorumlarınıza

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracım 98 vectraydı . cok aklım karısık ne alsam hic bilmiyorum felaket kararsızım ne zormus bu iş . teşekkür ederim yorumlarınıza
Orta kasa vectra lar da o donemlerin sanayideki ustalarin istisnalar haric marifetleri de eklenince kronik arizalari cok olan araclar oldular..Sinucta su anda 20 yasinda araclar..