acil destek :D

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimde 2 adet pioneer in componenti var 17cm ve 220 watt. bunlara bi amfi lazım.

1. soru: sadece 2 set comp. bağlayacağım. 2 çıkışlı mı 4 çıkışlı mı amfi alayım?
2. hangi amfiyi tavsiye edrsiniz. amacım profesyonel değil temiz bir ses almak. not: standart teybe bağlıcaz.

sadece 2 set comp bağlarsan bas sesleri nereden alacaksın?
elindeki pioneerler muhtemelen mid-tiz.
4 kanal-2 kanaldan çok elindeki compların rms değerleri nedir?
4 kanal alırsan daha iyi olur.amfi için bütçen nedir?
standart teybin marka ve modeli nedir amfi çıkışı var mı?

sadece 2 set comp bağlarsan bas sesleri nereden alacaksın?
elindeki pioneerler muhtemelen mid-tiz.
4 kanal-2 kanaldan çok elindeki compların rms değerleri nedir?
4 kanal alırsan daha iyi olur.amfi için bütçen nedir?
standart teybin marka ve modeli nedir amfi çıkışı var mı?

tabi dediğin gibi elimde componentler mid-bass dedikleri modelden.

rms değerlerinden pek anlamam da şöyle bişiler yazıor kutuda:

max music power 220w
nominal power 60w
woofer 165mm
tweeter 28mm dome
indipendance 4ohms
sensivity 91 db
frequency response 35-25 000hz

volkan
elindeki mid-tizlerin rms değerleri 60 watt.ve ne yazıkki o setlerin tizleri biraz sorunlu.kolayca yanıp devre dışı kalabiliyor.neyse sorun olmayacağını düşünelim.sana 4 kanallı ekonomik bir amfi yeter.edison veya jbl düşünebilirsin.kanal başına 50-60 rms li bir amfi gayet güzel sonuç verir.
ama tekrar söylüyorum.bas ses olmadan ses bi garip çıkacaktır.

Son düzenleme:
volkan
elindeki mid-tizlerin rms değerleri 60 watt.ve ne yazıkki o setlerin tizleri biraz sorunlu.kolayca yanıp devre dışı kalabiliyor.neyse sorun olmayacağını düşünelim.sana 4 kanallı ekonomik bir amfi yeter.edison veya jbl düşünebilirsin.50-60 rms li bir amfi gayet güzel sonuç verir.
ama tekrar söylüyorum.bas ses olmadan ses bi garip çıkacaktır.

bu ürünleri bi arkadaşım dubai den getirdi çook makul bi fiayata ondan aldım. mid bass olayında bass sesi neden çıkmıor acaba?

umarım çok makul olmuştur fiyatlar.çünkü şu an piya€€sada satış fiyatları 130-140 tl gibi.
bas sesi çıkar tabi ama sen compları amfiyle süreceğin için volume yükselecek.o seviyelerde sistemi alt frekansları çalan bir subwooferla desteklemen gerekir.

umarım çok makul olmuştur fiyatlar.çünkü şu an piya€€sada satış fiyatları 130-140 tl gibi.
bas sesi çıkar tabi ama sen compları amfiyle süreceğin için volume yükselecek.o seviyelerde sistemi alt frekansları çalan bir subwooferla desteklemen gerekir.

60 ytl ye geldi 2si :)

hmm şimdi anladım ne demek istediğini 4 kanal alayım bari o zaman bi de sub atarız arkaya naapalım :D

Geri