acil yardım, araç seçimi

polat_polatkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam opelim net kullanıcıları.bende bundan sonra inşaalh aranızda olcağım. yakın zamanda bir opel araba almayı düşünüyorum. fakat 1,3 cdti mı yoksa 1,7 dti alsam bi trürlü karar veremedim. bu iki modelin artı ve eksileri hakında bilgi verirseniz sevinirim. ayrıca bu modellerin hangi kasasını almalıyım.( cosmo, enjoy, comfort v.s) bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.alacağım arabayla şehir içinde aylık ortalama 2000 km yol yapacağım. ayrıca bi hayli inişli çıkışlı rampalar var.en uygun model hangisi. ilginize şimdiden teşekkür ederim

merhabalar öncelikle baktıgınız aracın markasını da verırsenız daha ıyı bır degerlendırme yapabiliriz ;) 1.3 opel combo ile yük taşıyıp 450.000 km yapanını bile gördum ve motoruna bi anahtar bile degmemıstı ;) sizin amaçlarınız ne bilemiyoruz fakat aile aracı alacak iseniz tercıhınızın 1.3 ten yana olmasında yarar var hem vergi , hem yakıt sarfiyatı konusunda bu size yeterli olacaktır ;) Şahsen ben ögrencıyım 1.2 corsam var ve 2 gun once daga cıktım kar vs oynamak için ve hıcbı problem yasamadım 1.2 motor her turlu ıhtıyaclarıma ceevap verebiliyor ;) Bu tamamen kişisel ve birazda DUYGUSAL sebeplere dayanan bi ilişki ;)

1.3 astra konfor paket. Yakıt az vergi az konfor çok güvenlik çok:)

1.7 dti corsa c.
yakıt az
performans kayda değer
vergi çok
sigorta duruma göre değişiyor (ruhsat sahibi yaşı ve kaza durumu)
1125 arıza kodu çok allahtan bende yok :)
konfor eh işte
yol tutuşu mükemmel. belkide kendi akranı opeller içinde en iyisi.
daha ne olsun :)

corsa 1.3cdti c.
performans eh işte
konfor eh işte
yakıt az
arıza az ama her an eli kulağında diyebilirim
yol tutuşu mükemmel diyebilirim
vergisi uygun
sigortası uygun (yaşa göre değişiyor)

Geri