AciL Yardım

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
Arkadaşlar Astra GTC ye teyp alıcaz fakat hangı marka ve model alırsak bazı işlemler sonucu dıreksyndan kumanda fonksyonunu kullanabılıoruz yardım edersenız ona göre bı teyp alıyım..

GTC Model ylı ne aceba

Son düzenleme:
cd30, cd30 mp3, cd70 navi gibi teypler opel teypleri olacak

kücük bir ayrinti daha opera cd 40 larin sesi daha kaliteli ve bu modelle alinan aracin icinde direk olarak premium hopörlör var ses digerlerine göre daha kaliteli...

ya verdıgınız cevabı anlayabılecek kadar bilgim yok yada anlatmak ıstedgm seyı yanlıs anlattımmm bnm sormak ıstedgım pionner alpine vs vs teyplerı dıreksynondan kullanabılıomuyuz soru buu..

pioneer ın bazı serileri hariç başka hiçbir cihazı direksiyondan kullanamıyorsun

Bende aracıma double kolaymayı düşünüyorumdireksiyon kumandası iptal oluyor double olarak tavsiyem 7'nç pionner avh 6050 dvd yada 6850 dvd dir özelliklerini diğer ürünlerle karşılaştır bakmanı tavsiye ederim.Fiyatı ortalama 1.800YTL civarında

ben doubleımı satıyorum double ıstemıyorum artık dusunursen sna satıyımmmm : )) yayları werırsın ustune para : ) weya ses tesısatı parcan warsa ustune onu alırızz: )

Geri