acil yardım

sinansss46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 yılında 2004 model opel astra aldım.ruhsatta astra 1.6 gl 16v hb (Y)yazıyordu.arabanın yan çıtalarında elegance arkada ise twinport yazıyor.ruhsata opel astra elegance yazdırdım.muayenede de elegance olarak geçti.arabada 4 hava yastığı digital klima yağmur sensörü gibi özellikler var.sadece sigortada önceki uzantı yazıyor.Benim arabamın modeli ne?Elegance olarak devam ettirsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?Teşekkürler

Hoşgeldiniz.
Öncelikle kendinizi üye arşivi bölümüne tanıtın.
Ve forumda aynı başlıkta birden fazla konu açmayın.
Aksi halde açtıgınız konular kilitlenecektir.

bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?

2008 yılında 2004 model opel astra aldım.ruhsatta astra 1.6 gl 16v hb (Y)yazıyordu.arabanın yan çıtalarında elegance arkada ise twinport yazıyor.ruhsata opel astra elegance yazdırdım.muayenede de elegance olarak geçti.arabada 4 hava yastığı digital klima yağmur sensörü gibi özellikler var.sadece sigortada önceki uzantı yazıyor.Benim arabamın modeli ne?Elegance olarak devam ettirsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?Teşekkürler
Arabanızı elegance olarak tanıtmaya devam edin (Elegance donanım, twinport ise motor özelliğini belirler).

teşekkürler peki ruhsatta opel astra elegance yazıyor değiştirmeme gerek yok herhalde?

İçin rahat olsun evraklarında hatalı bir şey yok.

Benim aracın adı ruhsatta 100. yıl olarak gözükmüyor, ruhsattaki memur beyler önceki ruhsattan geçirirken yanlış geçirmiş.neden böyle yapıldı diye sorduğumda 100. yıl cd modeli olduğunu söylediğimde 100. yıl caddesi zannettik yanlış yazılmış diye sadece vectra yaptık dediler, bir sorun teşkil etmeyeceğini söylediler bende iyi dedim çıktım :D

benim trafik sigorsatında da vectra cd yazıyor :D

hatta bir ara ruhsatta "vectra cdx le beige" yazıyordu :D koltuk renginin araca etkisin bu kadar büyük olabileceğini rüyanda görsem inanmazdım :kop:

Geri