acil yardımmmmmm!!!

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm herkese arkadaşlar. benim bi sorunum var elimde kicker cvr15 jbl 301.1 vardı gayet gzeldi anfimi sattım 601.1 aldım ve bugn bağladım bağlantı hatası yok sesi yükselttiğimde anfi korumaya almıyor fakat bass vuruşu pat pat eder gibi bi çalıyor bi çalmıyor.gain ayarı yarıyı geçiyor frkans ayarı yarım bass sona yakın tam değil.bu olayın düzelmesi içn gaini sonuna kadar kısıyorum ve frekansıda sonra azcık açıyorum anca ozman çalışıyor sesi açınca aynı yine..tekrar söylüyorum arkadaşlar korumaya almıyor kırmızı ışık yanmıyor fakat kesik kesik bass veriyor nasıl ses yüksekken kabloyu çıkartıp çıkartıp takarsınız onun gbi.anfi ikinci el aldım sorun anfidemi acaba 2ohmda sürülü 8ohmda sorun yoktu ama bassta yok ozman.arkadaşıma sordum +dc kablosunu değiştr dedi gittim değiştrdim kalın aldım power kablosu 8ga mı ne ondan aynısını yaptı gnderdim geri anfiyi.sorunum nedir anfimi sub muacil yardımm.

serdar ama 301.1 ile daha önceden çalışıyordu ve şase direk aküden çekili onunda nekadar kalın olması gerektiği önemlimi.

arkadaşlar yardım lütfen............

tabiki onun da kalın olmasın lazım anfi çalışırken anfiye giren voltajı bi ölçsene kapasitör varsa 14,4v a yakın olması lazım

ama bana beslemeden gibi geliyo...

şase kablosuda yeteri kadar kalın olduğunu düşünüyorum çünkü eski + kablosu kadar kalındı oda ama şimdiki ga 8 kadar değil tabi .kapastör yok böylebişey ilk defa başıma geldi.

Geri