acill yardım sadece sabah 10 kadar

sarikafa_27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar ben 28 yaşında gaziantepde öğretmenim. hepinize saygılar sunuyorum. arkdaşlar bu siteye opel almadan üyü oldum yarın büyük ihtimalle arabayı servise götürüp expersiun alıp almayı düşünüyorum. ama hala içimde bu arac olurmu diye düşünüyorum. sizlerden 1-2 saat içinde kısa da olsa yardım istiyorum. bu arabayı almalımıyım? fiyat konusuda baya yardımcı olacaklar 750 veya daha zorlarsak 1000 yakın bir indirim olacak tanıdık bir yer.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42446771/detay

kafanızı karıştırmış gibi olmak istemem, ancak dört çamurluğun da çiziklerden dolayı olması tesadüfmü acaba, yoksa işlem görmüşmü, birde şu var aracın modeli yüksek kilometresi bence normal, ancak insanlık hali ihtiyaç anında satmanız biraz güç olabilir, almadan iki kere düşünün derim daha temizini bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum, Saygılar...

Hocam, Gaziantep'te çok daha uygun araçlar bulunabilir bence. Eğer arabaya yakın zamanda çok ihtiyacınız yoksa biraz daha bekleyin derim. Açıkçası (belki bana kızacak arkadaşlar olacak ama :) ) fiyat çok geldi bana. 1000 TL indirim olsa bile 16000 yapar. Hem dört çamurluk boyalı, hem GL, hem HB, hem de 16000. Ben olsam beklerim. Yine de karar sizin.

Bu arada hangi okuldasınız acaba?

arkadaşlar teşekkür ederim. heralde almam mantıklı olmayacak. bugün opel servisine göstresem diyorum o boyaların neden yapıldığını anlamak için. ayrıca ertuğrulgazi iöo. görev yapıyorum.

aynısı bende var 2000 model 16 GL aynısının aynısı işte

ben 15700 e orduda bulmuştum. sadece sağ arka kapıda lokal boya var dediler. servise götürdüm. servis sorumlusu geldi.
beyfendi şu bölgede (araç sahibinin bahsettiği bölgeyi göstererek) avuç kadar bi boya var dedi. onun haricinde bişey yok dedi.

benim araba aldığımda 104.000 km deydi lpgsiz. biraz daha pazarlık ile 15150 ye aldım. hatta 15 arabanın sahibine 50 şer milyonda 3 tane ufak oğlu vardı onlara vermiştim.
arabamda çok memnunum şuan 111.826 km de 107bin küsürlerde zavoli tüp taktırdım.
velhasıl bence bu araba bu haliyle (4 parça boyalı) haliyle bu para etmez. ama karar sizin. bu rakamlara cd yada comfort alabilirsiniz.

birazdaha arastır derim bende sonradan pişman olma birde bu kadar kafaya takma Allah gönlüne göre bi araba veriri sen merak etme ::)))

arkadaşlar teşekkür ederim. heralde almam mantıklı olmayacak. bugün opel servisine göstresem diyorum o boyaların neden yapıldığını anlamak için. ayrıca ertuğrulgazi iöo. görev yapıyorum.

Ben de Gaziantep'teyim ondan sordum.

Gaziantep'te araba pazarına güzel araç düşmüyor maalesef. Galeriler de nerden baksanız üstüne, arabasına göre 1000-3000 arası koyuyor. O nedenle sahibinden bulmak lazım. Araya aracı girmeden olursa daha uygun olabilir. "sahibinden.com"u öneririm. Bazen güzel arabalar düşüyor. Ama hergün takip etmek gerekiyor.

Geri