acilll en iyi amfilatör hangisidir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan namesut
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kuzey ıraktan amfilatör getirtecem aracım meriva sizce en uygun sistem ne ve türkiyedeki fiyatı ne kadar__???

yuh 2 gündür bi cevap veren bile çıkmamış barim selamımı alsaydınız :D

aleyküm selam. cevap gelmemesinin sebebi cok geniş ve bol seçeneği olan bi soru olduğundandır. öncelikle alacağınız anfinin kanal sayısı , çıkış güçleri önemlidir. ama sadece marka isterseniz herkesin kullandığı arıza-tamir sıkıntısının az olduğu JBL Pioneer xetec kicker vb önerebilirim....

ne kadar ekmek o kadar köfte diyebiliriz!!

bilinen markaların rms olarak güçlü olanlarından hangisini bulabiliyorsan aldır derim.
kuzay ırakta neler var bilemediğimizden fikir vermek zor.umarım ordan gelecek olan ürünler sahte değildir.
audison, kicker, alpine gibi markaları bulabiliyorsan tercih et.

kuzey ırakta internet vardır elbet. hoşuna giden bi anfi beğen internetten türkiye fiyatına bak al binlerçe marka milyonlarca model var bizi tam aydınlatırsan daha iyi olur

walla arabadan motordan iyi anlarım ama bi hiç bilgim yok bu ses sis. hakkında yani özellikle önereceğiniz bir seri yada bir versiyon varmıdır jbl nin dışarıya müzük dinletme gibi bir derdim yok tek isteğim kaliteli bir müzik dinlemek istiyorum

o zaman 4 ya da 6 kanallı yukarıda gecen markalardan birine bak. sadece anfi ilede işin ve kailteli sesin biteceğini de sanma.anfinin haricinde seçeceğin hoparlör sistemleride önemli...

Senin Ne tür Bi Bass Besleyeceğini BağLı Hemen hemen Eşit olması Lazım Bass ın Kuvvetli amfin Kuvvetsiz oLursa Amfin yanar Aynısı bass içinde Geçerli Önemli Olan GAİN ayarlarıdır. Benim Tavsiyem AMFİ marksında JBL ve Kicker'dır. Bass Besleyeceksen Mono Amfi aL Hoparlörler İçin Ayrıca bir stereo Amfi besLersen Senin için Daha iyi olur.

Geri