acillll, corsa d almak üzereyim...

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar, 2008 corsa d almak üzereyim. 1,3cdti essentia fakat comfort paketli değil, yani direksiyonda cd çalar kumandası yok,
sormak istediğim comfort paketli essentia ile normal essentia arasındaki tek fark direksiyondaki cd çalar düğmeleri mi?
ikinci sorum dizel araç alırken nelere dikkat etmem gerekir(özellikle motoru için), araçda boya değişen yok, 44000km.de
diesel corsa d lerin bakımları kaç km de bir yapılıyor,

birde arac bugüne kadar yetkili servise gitmiş tüm kayıtları mevcut, servise sordum, extra başka bir servise kontrol ettirmem gerekir mi sizce?

Tümaycım 2008 diyorsun zaten araç ayına bağlı olarak garanti kapsamındadır büyük ihtimalle.Zaten kullanıcılar garanti sebebi ile yetkili servise götürürler aracını büyük ihtimalle km si orjinaldir.Sen en güzeli yinede servise girdiği km lere bir bak normal şartlarda 30.000 de son bakıma girmiş olması lazım bakım aralığı 15.000 km oldugundan 45.000 de bir sonraki bakım var bunu göz önünde bulundurarak fiyatı biraz daha kırdırabilirsin :)

Comfort pakette bildiğim kadarı ile mp3 çalar ve direksiyon kumandası farkı var.Aracın teybine bir bak cd30 mu cd30mp3 mü?

Ekonomıktır, boyutlarına göre geniş rahat ve konforlu bir araçtır severek kullanacağınıza eminim doğru seçim bence :)

corsa d

bu sınıfta en ekonomik araç hem yakıt hem vergi açısından bendede esentia var confor paketli ama enjoy olsaymış daha iyi olurmuş diyorum arasıra yol bilgisayarı ve sonradan hız sabitleme gibi özellikler oluyor enjoylarda

3 senelik konu arkadaşım dikkat et tarihlere :)

2008 model nasıl garantili oluyor diye kafa yoruyordum bende. Servisim garanti bitimine 2 ay kala uzatma isteğimi bile kabul etmemişti. Yarın katliama gidiyordum az kalsın.:sopa: Yuh diyorum bea.:maden:

Geri