alfa 147 için değermi???

sizce ne yapaym:)

• alfayı kap derim...

Oy: 10 31.3%
  • opelle devam derim...

Oy: 22 68.8%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

turbulanss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.çok kararsız kaldığım bir konuyu danışmak istiyorum sizler...2004 van dan bozma tek kapı corsa aracım var.145000 km de.2003 model bir alfa 147 buldum 177000de.alfa full+full.uygun bi rakama takasa girmeyi düşünüyorum ne dersiniz.acil fikirlerinizi bekliyorum.taşekkürler şimdiden:)

Alfa İşine girme bence hem 2.el piyasassıdayoq bildiğim kadarıyla hemde parçası zor bulunuyor hemde çok pahalı 2 komşumda vardı onlardan duydum mumnun değillerdi 147 diydi komşudaki

ben oylama yapmiyorum arabani degistirmek istiyorsan degistir ama alfayi bos ver ..takip ettigim kadariyla alfadan memnun olan yok buralarda..

Benim kuzende vardi 147 arabayi elinden cikarana kadar akla karayi seçti cocuk yine de sen bilrisin

159 gerisi yalan

alfa'nın ikinci eli kötü yani elinde durduğu sürece değer kaybeder. diyebileceğim tek eksisi bu..

benzinliyse alfa'nın o motor sesini başka hiç bir araçda alamazsın, 147de olsa bir iki üçde olsa alfa romeo ise kendine has konforu vardır ki 159'un konforu maserati ile karşılaştırılıyor. gerek dış gerekse iç tasarım olarak diğer araçlardan farkı vardır ne de olsa italyan tasarımı.. misal olarak italya'da en çok alfa romeo kullanılır sonra fiat vs.

eğer araç temiz ve bakımlı ise satmam kullanırım deniliyorsa hele ki fiyatıda uygunsa alınır niye alınmasın

araba çok güzel ama 2.el hiç yok gibi birşey onun için bence hiç girme

hesabın tutuyorsa al derim.corsa ile 147 kıyaslanmaz bile.satarkende vandan daha zor satılmaz emin ol.parça konusunda büyük şehirde servise bile gitsen sorun olmaz.ama ufak yerlerde sorun yasarsın ancak.

Geri