Alpine mi Pioneer mi.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Poem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iki marka arasında ses kalitesinde hangisi önde gider arkadaşlar teyp olarak. Tecrübe etmiş arkadaşlar var mı aramızda?

ben bu güne kadar hep fiyattan dolayı pioneerı seçtim ama bence alpine ;)

ikisinede kullandım alpine biraz daha güzel gibiydi ama asıl farklı görebilmek için kaliteli amfi ve hoparlörde lazım.

Tabiki Alpine. Pioneer'in en büyük avantajı en ince parçasına kadar piyasada bulunabiliyor olması.Diğer markalarda parça temini biraz daha zor.

marka isim gibi bir karşılaştırma olmaz .her markanın bazı ürünleri vardır siz istediğiniz düşündüğünüz serileri söyleyin ona göre bu daha detaylı bir cihaz iyi yanları bu kötü yanları bu diyebilelim .Bana kalırsa alpıne de güzel pıoneerde yapılacak sisteme göre we elimdeki bileşenlere göre ana ünite seçmek en mantıklısı pıoneerın 4050 7900 9600 ws tüm ürünleri bunlardan ibaret değil avrupa japon ve dış pazarlara farklı kalitede çeşitlilikde mallar gidiyor carrozzerıa premıer pioneer bunların hepsi aynı bir marka altında gibi görünsede kalite olarak birbirinden çok farklı cihazlar.onun için alpıne pıoneermi die bir karşılaştırma yapmak pek doğru düşmez

alpine ürünler pioneer ürünlerden daha kaliteli ben aracımda mid takım olarak alpine kullanıyorum güzel ses alıyorum teyp pioneer ama onu da ilerleyen zamanlarda alpine yapabilirim

alpine hiç kullanmadım ben. çok iyi oldugunu biliyorum. bende de pioneer var.

açıkçası bence ikiside iyi markalar. ikisinde kaltiesini kanitlamiş.
o yüzden bence iyi sesi almak için güzel ayar yapmak gerektigini düsünüyorum. Güzel EQ vs ayarları. yada başka ses işleyici ayarlar..

yukarıda anlattım hala kalite bakımından alpıne deniliyor :) alpıne in üst serileri varsa pıoneerında var carrozzerıa DEX-P99RS .DEH-P88RS.Dex p 01 elit ürünlerden bazıları sadece. alpıne da iyidir mutlaka onunda F 1 Status 9853r vs bir sürü ürünü var
burada anlatmak istediğim elindeki sisteme parçalara göre hareket etmen olacaktır pıoneerın orta ve alt serileri bas ağırlıklı çalar daha spl e yatkındır ama bu üst seri olanları bambaşka bir dünyadır.alpıne da daha sterıo ağırlıklı ses kalitesi üstüne üniteler üretir mid konusunda başarılıdır yane bu demek değilki bas seslerinde başarısız tabikide başarılı ama bir pıoneer kadar acımasız çalmaz anlatmak istediğim bu. kısacası yapmayı düşündüğün sistemin türü ve elindeki parçalara göre ana ünite alınmalıdır.

Geri