amerikan park

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne zamandır yaptırmak istiyodum bir türlü zaman olmadı,sonunda karar verdim pazar günü açık oto elektrikçisi bulabilirmiyim?astralara parkı iptal edip sinyal içine yapıştırmayla oluyomuş bende orjinalliği bozulmasın dedim ve park ampulünden 2.bir kablo çekelim sinyale yapıştırarak birde anahtar yaptırırm dedim 2 kademeli. 1. kademede parklar yanar 2.kademede 2.parka geçip sinyal yanar diye düşündüm.bunun için ön tampon,ızgara ve farın çıkması gerekiyo.işlem kaç saat sürer?ön tampon sök vs sök tak hepsi ne kadar tutar abiler?

Ön tamponla işi yok bildiğim kadarıyla.Ben yaptırdım.15 dk falan sürdü.Farı söküyo Çift duylu ampul takıyo.Parkları iptal ediyo direk sinyaller yanıyo.Daha güzel olduğunun kanısındayım :D

dostum yapmak istediğinden pek bişey anlayamadım ben. sinyal ile park ampullerine istediğine göre komut vermek mi istiyorsun?

dostum yapmak istediğinden pek bişey anlayamadım ben. sinyal ile park ampullerine istediğine göre komut vermek mi istiyorsun?
park ampulu 1 kablo ya,ona ek bi kablo daha yapcak onu sinyale yapıştırcaz sinyalin içine,bi tanede anahtar olcak,istediğimde park yancak öbür kademede park kapanıp 2.kablo olan sinyalin içindeki kabloya geççek o yancak

hiç uğraşma bak ben sana bi kısa yol göstereyim 15 dkda bitecek işin. park ampulune giden + ucu sinyale giden + ucu sinyal ampulüne direkt bağlat. şase verilmesin sinyal ampulune. bu şekil bağlatırsan park vede kısalar açılınca sinyalde yanar. ( bağlanması gereken - uç bu konumdayken sinyalin + sı olur.) sinyal verildiğinde yanıp sönmeye başlar. anahtar falan karıştırma derim tesisatını hırpalatma. bu işlem usta bi elektrikçi tarafından 10 dk da yapılır.

bende hem parklar hem de sinyaller yanık.olamaz demesini anlamadımben bir iki elektrikçiye daha sorun

Corsa da ne biçim sinyal koydularsa yanıp sönerken bile dağı taşı tepedeki tabelayı aydınlatıyor. Daha Sönük yanması için ne yapmak gerekir.

hiç uğraşma bak ben sana bi kısa yol göstereyim 15 dkda bitecek işin. park ampulune giden + ucu sinyale giden + ucu sinyal ampulüne direkt bağlat. şase verilmesin sinyal ampulune. bu şekil bağlatırsan park vede kısalar açılınca sinyalde yanar. ( bağlanması gereken - uç bu konumdayken sinyalin + sı olur.) sinyal verildiğinde yanıp sönmeye başlar. anahtar falan karıştırma derim tesisatını hırpalatma. bu işlem usta bi elektrikçi tarafından 10 dk da yapılır.

"Sinyalin her iki ucuda + olacak"

Yani bir ucu parktan gelen + ve diğer ucu kendi + sı. Şasesi sökülecek. Doğru mu anladım acaba ?

Corsa da ne biçim sinyal koydularsa yanıp sönerken bile dağı taşı tepedeki tabelayı aydınlatıyor. Daha Sönük yanması için ne yapmak gerekir.

ben sinyal kolunda şikayetçiyim bazen uzun farları açıyorum:D

Geri