amfi araştırması bir an önce yardım

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde powerbass s12 modeli war.bugün ümraniyeden 35 ytl'ye 54litreli mdf kabin aldım.şimdi uygun bi amfi bulmam gerekio.mono ve 4 kanal bi cihaz yerine direk 5 kanal bi amfi almayı düşünüyorum.çok da fazla bütçem olmadığından bikaç araştırma sonucu jameson 900, harward ve edison 505 modellerini çıkardım.alacağım amfi 2 takım kicker ds ya da sound magusun mid-tizlerini+powerbass s12(600 peak 350 rms olması lazım yanlış hatırlamıyorsam) cihazlarını besleyecek.tavsiyeniz ne olur.ısınma, kaçak gibi durumlara karşı koruması war ekstradan edison ile beraber sub kontrol kumandası da gelmekte.bir an önce önerileriniz lazım.bu hafta ya da haftaya işlemleri halletmeyi düşünüyorum.çok aşırı ses istemiyorum amacım sadece temiz hoşnut bi ses almak.orjinal sistemden memnundum ama tam olarak doyurmuyordu...

sağolasın.teybim orjinal değil elimde necvox 9690 teyp war.hepsini birlikte montajlayacağım tüm parçaları toparlayınca.geriye mid-tiz ve amfi kaldı.mid-tiz'i sonra halletsem de olur şimdilik deli gibi amfi bakıyorum.hangisine baksam teknik veri olarak kaldırmıyor ama ben verimli kullanıyorum diyen çok kişi var.mesela xetec 350,6 amfiyi pioneer'ın 400 rms bass'ı güzel bir biçimde beslediğini söyleyen var.açıkçası çok kararsız kaldım

bir de uzakdoğu mallarının abartılı rms ve peak değerleri belirttiğini bildiğimden neyden ne kadar verim alabilirim bilmiyorum

ümraniyede bir iki yer gezdim.digiline ve edison çok kanallı amfi verimli bir şekilde besler diyorlar.birkaç yer de monodan başka çareniz yok diyor:s...

sadece sub besleyeceksek bence tek kanal veya 2 kanal bi amfi daha verimli oluyor.
edison iyi bi ürün.alpine bağlantılı.bayilik yapan eski bi arkadaşım da marka olarak önermişti.

Geri