Anahtar kırıldı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Opel297
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Opel297

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Opel astra 2012 j aracımın anahtarın demir kısmı kökünden kırıldı ne yapabilirim?

Benim anahtarım da kırılmıştı.benim aracım da opel astra j 2012 cosmo.içindeki çipe zarar vermeden çıkarın. internette opel astra anahtar satılıyor.eskisinin şifreli anahtarını çıkarıp yenisine takın, biraz zor oluyor pimlere zarar vermemeye çalışın, arkasından da çipi yerşeltirin. videosu youtube da var. link koyma şansım yok ama aratırsanız çıkıyor.

Yani demir parca veya siyah kumandayi alicam ve orijinal cipi ona mi takacagim?

Benim anahtarım da kırılmıştı.benim aracım da opel astra j 2012 cosmo.içindeki çipe zarar vermeden çıkarın. internette opel astra anahtar satılıyor.eskisinin şifreli anahtarını çıkarıp yenisine takın, biraz zor oluyor pimlere zarar vermemeye çalışın, arkasından da çipi yerşeltirin. videosu youtube da var. link koyma şansım yok ama aratırsanız çıkıyor.
Yani demir parca veya siyah kumandayi alicam ve orijinal cipi ona mi takacagim?

demir parça değil. kumandayı alırsanız, kırılan anahtarınızın çipini aldığınız kumandaya takmanız gerekli. aynı zamanda kırılan anahtarın dilini de yeni kumandaya taktığınızda sorun çözülecekltir.ben öyle yaptım ve halen daha kullanıyorum

anahtar9903521899d2d7ab.jpg

kumanda bu...bunun içine sizin kırılan anahtarınızın çipini takmanız gerekli. kırılan demir kısmını da değiştirdiğinizde sorun kalmayacaktır.

Geri