anfi seçimi

manisali45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar

Aracım astra g enjoy sedan şu an araç üzerinde PIONEER 5150 cd çalar,
ön kapılarda PIONEER 16 cm 160 w,arka kapılarda PIONEER 13 cm 140 w ve arka camın orada PIONEER 400 w oval kabin bağlı bu cihazlara uygun 100 150 tl arası 4 çıkışlı anfi almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz marka varmıdır.
Bu kabinleri anfile beslemek istiyorum amacım fazla bası olmayan net bir ses

jameson usa lardan uygun fıyatlı alınabılır cokda kalıtelıdır tavsıye ederım

merhabalar

Aracım astra g enjoy sedan şu an araç üzerinde PIONEER 5150 cd çalar,
ön kapılarda PIONEER 16 cm 160 w,arka kapılarda PIONEER 13 cm 140 w ve arka camın orada PIONEER 400 w oval kabin bağlı bu cihazlara uygun 100 150 tl arası 4 çıkışlı anfi almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz marka varmıdır.
Bu kabinleri anfile beslemek istiyorum amacım fazla bası olmayan net bir ses[/QUOT
bu sistemi elinizdeki ana ünite rahatlıkla besleycektir bence amfi almanıza gerek yok pioneer 5150 fazla bile gelecektir, ama illa alacam derseniz size tavsiyem JBL dir. ben JBL nin GT 1004 kullanıyorum gayet memnunum ama ben sub bass kullandığım için amfi aldım.

xetec 200.4 iyi bir ampli kaliteside çok iyi alman malı mavi kaplı seriler jameson boschman ws onlardan çok iyidir

400 ün altındaki hoparlörlere amfi bağlarsanız amfi hoparlörlerinizi patlatacaktır sisteminiz besler yeterince gerek yok amfiye iyi bir teyp alın yeterli. iyi forumlar

Tabiki anfi olarak ALPIN 4+1 3000 wat derim ben 5 senedir kullanıyorum ve piyasada set konusunda daha iyisine rastlamadım hoparlörler pioneer di ama ses konusunda profesyonel seçim olur ben sony teyp beraberinde 4 pioneer hoparlör 1 buffer 1500 tl ye yaptırmıştım.

Geri