Ankara da Opel Elektrik İşlerinden Anlayan Sağlam Bir Usta

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar tamircimin adresi belli Opel Graj birde bana Ankara da aklı başında işini seven emeğini alsın ama öpmesin... bildiğiniz bir elektrikçi var mı? aracın bu önünde olan kısımların ampulü sanırım patlak olsa gerek yanmıyor. Sadece vites ve km saat kısmında olan aydınlatmalar çalışıyor diğer kısımlar nanay...

PLATİN OTO ELEKTRİK
SALİH KILIÇKAYA
Yeni Başkent Sanayi sitesi
48 sok. No:14
Sabit hat : 2787626
Mobil: 05356341394
platinotoelekt@hotmail.com

ankarada tek geçerim. Opel Garaj hakan abide aynı yönlendirmede bulunacaktır. :good:

yok kesinlikle öyle bir durum söz konusu olmaz

yok kesinlikle öyle bir durum söz konusu olmaz

İnşallah malum müşteri olarak iş yaptırmak zor iş... vallahi bilmediğim konular da bilmediğim yerlere gidip sadece 1 saatlik işler için 5-6 saat beklemekten içim şişiyor yeminle. O yüzden korkuyor insan bir işi yaptırmaya gitmeye yaw.

Teşekkür arkadaşlar en kısa zaman içinde gidip bir görüşme yapayım kendisi ile şu elektrik işlerini de bir halledeyim. Aracın içi gece çok itici oluyor her yer kazanlık :)

Bende merak ettim şimdi, yorumlarını da yazarsın dimi abi?

Zaman bulur gider isem muhakkak yazarım. Benim en çok sevmediğim şeylerin başında gelen bir konu var. Oda usta sırası ile işi alması gerek önce A kişisi geldi ise onun işini bitirmeden B kişinin işine başlamaması gerek ama bizde A sök kenara yığ sonra B sök onu da yığ sonra bekle ki iş bitsin de gideyim diye... işte bu duruma çok kızıyorum.

Tabi abi, onu yapmalarının nedeni seni kaçırmamak. Yani senin araca bir tornavida vurur, sende geri çıkamassın sonra bir ara dönecek sana da bitecek.

Geri