Ankara Karum Avm

8 ytl pahalıymış yaw altı üstü bi park etcez park yerini satın almıycz:D sokak arasına çekmek de riskli oluo geçen öle bişiyden arabann sileceğe ceza kağıdı sıkıştırmışlar en iisi otobüsle gitmek galiba karum bizi aşıo:D

:good::good::good: sanki park yerini satın alcazzz:D:D:D

başlığa bak yaa :D

8 ytl çok sen otobasla git gerci sabah sordun aksam oldu daha gitmemişsin

bu arada karumda wc ler ücretsiz haberin olsun bosuna yüklü gitmene gerek yok :)

karumda esnaf ıflas ettı kapatıyo sız neyıne gıdıyorsunuz anlamadım???????

karumu bır turlu sevemedım.en guzelı armada,cepa ve ankamall bence oralara gıdın ucret falanda yok hersey beles:D

Konu çok ilgi çekici ve yaratıcı olmuş devamını bekliyoruz_????

Mc.de Bigmac menü ne kadar
Ankara Bursa arası kaç Km_?

başlık gerçekten çok yönlü bir site olduğumuzun göstergesi adeta :D

bu arada yunuslarda gece uyur,oksijen almak için belli saat aralıklarında su yüzüne cıkarlar :D belki birinin işine yarar

arkadaslar alısveris merkezleri ile ilgili konu açılmısken bi yorum yapmak istedim

panoraya giden varmı aranızda ne kdar mimari ve mühendislik olarak çöplük biyer

1. kata çıktınız yürüyen merdivenden hemen çıktıgınız yerden 10 mtre dolanıp 2 kata çıakrnısız demi

burda bi üst kata çıkmak için mağazanın en dibine gitmeniz lazım hee 3 . katamı çıkcan şimdi dger köşeye

bu nedenle herkes asansörlere hücum ediyo ve uupuzun birsıra

otoparka girdiniz -1 e bıraktınız çıkış için -2 ye inip tekrar çıkmanız gerekiyo 30 dk min :(

cepa nın artısı ferah yüksek tavanlı
armada hersey eliinin altında gibi 4 cember den olusan yapısı çok kullanıslı
ankamall çeşit çok magaza çok :) ama uuupuzun yürüüü tren garında yolcuu ugurladığımız günleri hatırlıyorum ;)

Geri