Ankara'da önerceğiniz periyodik LPG sistemi bakımı yapacak yer...

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Selamlar...

BRC marka sıralı sistem tüp var, malum kış geldi ve neredeyse de geçiyor...
Yanlız şaşmazda 3 adet dükkan gezdim, üçü de ayar etti beni. Sadece filtre değiştiririm, program yok diyor... Komple sistem var mı? diyorum... Var diyolar. O zaman sen madem komple sistem var, taktırmak istesem, nasıl yapacaksın kalibrasyonu?

Neyse, velhasılıkelam, bana BRC sıralı sisteme periyodik bakım + kalibrasyon yapabilcek düpdüüüüzgün biryer lazım. Var mı Ankaranın biryerinde böyle bir dükkan bilen?

Sitesi de varmış... Harika.
Haftaiçi uğrayayım.
Var mı bize indirimi felan? Selam götüreceğimiz birileri felan? ;)

Opelim'dne geldim deyin yeter. Ayrıca çok ilgililer hiç merak etmeyin :)

Ben mavi otogaz diye biyere gidiyorum. Gecenlerde lpg nin su borusu yırtılmıştı garantiyi beş gün gecti ama adamlar para bile almadı. Ne zaman gitsem cok iyi davranıyorlar ve hic geri çevirmiyorlar başka bi durum olsa bile yardım etmeye çalışıyorlar memnuniyet alıyorum yani :) Brc de takıyorlar. Bir bak derim

Ben mavi otogaz diye biyere gidiyorum. Gecenlerde lpg nin su borusu yırtılmıştı garantiyi beş gün gecti ama adamlar para bile almadı. Ne zaman gitsem cok iyi davranıyorlar ve hic geri çevirmiyorlar başka bi durum olsa bile yardım etmeye çalışıyorlar memnuniyet alıyorum yani :) Brc de takıyorlar. Bir bak derim

mavi denizler olmasın?

brc ci ise mavi denizler dir. bende oraya gidiyorum ama genellikle sıra oluyo bi ara 2 saat sıra beklediğim olmuştu :D

mocan otogaz. tavsiye ederim işini profesyonel ve düzgün yapan bir yer.

Geri