Ankara'da park sensörü ve kol dayama taktırabileceğim yer arıyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar herkese,

Astra H GTC için;

Ankara'da park sensörü ve kol dayama taktırabileceğim yer arıyorum. Cancan diye bir yer varmış sanırım. Araştırdım, pek önermiyorlar.

Bu ikisini aynı yerden halledebilirsem daha güzel olur.

Teşekkür ediyorum şimdiden.

Turgut Özal bulvarı üstünde Etlik yönüne giderken solda SEYFAR OTO var.ben corsa için koldayama taktırmıştım.GTC içinde vardır mutlaka.Saygılar

Turgut Özal bulvarı üstünde Etlik yönüne giderken solda SEYFAR OTO var.ben corsa için koldayama taktırmıştım.GTC içinde vardır mutlaka.Saygılar

Seyfar'a giden arkadaşlar dükkan sahibi Seyhan beye selamımı söyleyebilirler.

Son düzenleme:
şaşmazda 2002 stop ta park sensörü 80 tl (modacar markaydı hatırladığım kadarıyla) montajda dahil. nasıldır acaba modacar marka bilgisi olan varmı ? veya bir marka önerecek olan varmı acaba?

Modacar iyidir ya. Bende yakın zaman içinde taktıracağım Savaş abinin tavsiye ettiği yer var oraya gideceğim Kazımkarabekir de kısmet olursa havalar biraz ısınsın da.

Modacar iyidir ya. Bende yakın zaman içinde taktıracağım Savaş abinin tavsiye ettiği yer var oraya gideceğim Kazımkarabekir de kısmet olursa havalar biraz ısınsın da.

bakalım bende araştırıyorum hangi marka ve hangi modeller iyidir diye... bende şaşmazda taktırmayı düşünüyorum

Bu gibi ürünlerde tanıdık selamı ile gitmek her zaman iyidir ;)

Geri