Anketim Önemlidir Büyük bir otomobil firması için

Vosvosculara: Kaliteli Alman arabası aldığını düşünen Türk Vatandaşı dedim.. yıh yıh :D
Hyundaicilere: Şirket arabası kullanan şirket elemanı yada taksici.. yıhahah :D
Kia: Cebindeki parayla en uygun ama en kaliteli dizeli alan akıllı insan.
Chevrolet: Az parasıyla en iyi donanımı ve kalite hissini arayan orta direk insanı.. ehuehe :D

ben de doldurdum..:)

vw: üst sınıf araba aldığını zanneden orta sınıf
hyundai: polis otosu-şirket otosu-ticari taksi
kia: cebindeki parası kadar araba alan
chevrolet: eski opelciler

tamamen kişisel görüş..:)

bende katıldım..

kolay gelsin..

bu arada hunday sürücüsü : ucuza kaçandır benim için :) ruhsuz ucuz araçlar bana göre

şireket arabas- taksıcı
wv cebine güvenen
kia ne alcagını bilememiş
crysler yorumsuz :D

Hyundai Şirket aracı Kia da Öyle benim gözümde ama iyi ilerleme gösteriyorlar son senelerde. :)

Chevrolet mantıklı tercih (Cruze'u baz aldım :D)

VW orta sınıfa fazla para veren dedim

Güzel anket daha uzun bile olurdu zevkle doldurdum :D:D

Hyundai : Genellikle memur , 4 teker olsun .
Vw : Eli biraz para görmüş ama cehalet yönü fazla.
Kia : Kendi halinde geçiminde insanlar.
Chevrolet: Ne istediğini bilen , ( USA Chevy için)

Güzel bir anket, ama VW den kasıt ne? Malum Volkwagen'in kaplumbağası da var, Passat'ı da var. Üstelik ikisinin arasında dağlar kadar fark var tıpkı ABD ile Uzakdoğu imali Chevrolet'ler gibi.

Yorumlarınız gerçekten önemli arkadaşlar, tekrar teşekkürler zaman ayıran arkadaşlarıma.

Güzel bir anket, ama VW den kasıt ne? Malum Volkwagen'in kaplumbağası da var, Passat'ı da var. Üstelik ikisinin arasında dağlar kadar fark var tıpkı ABD ile Uzakdoğu imali Chevrolet'ler gibi.

Savaş abicim, Vw'nin o ankette oluşunun nedeni kendini kanıtlamış, imajı ve prestiji yerinde olan orta üst sınıfa hitap eden bir marka olmasıdır. Onun yerine Audi veya Bmw'de yazılabilirdi fakat o zaman kitlemizi daraltmış olurduk.

Geri